Hírek

AktuálisFelvételiSikeres őszi zenei tábor

2021.09.28.szerző: admin

Idén is nagy érdeklődés mellett tartottuk meg a zenei tagozat nyílt napját és őszi szakmai táborát.

A felvételi előtt álló diákoknak lehetőségük volt betekinteni közismereti, valamint szakmai csoportos óráinkba, részt vehettek egyéni konzultációkon, a kórus és zenekar próbáin, kipróbálhatták a szolfézs felvételi vizsga feladatait. Ezen kívül társasjáték közben volt alkalmuk megismerniük iskolánk diákjait. Az első este folyamán tanáraink és diákjaink műsorából összeállított hangversenyt hallgathattak meg a jelenlévők. A nyitott programok ezzel a hétvégével nem értek véget, az egyéni meghallgatásokon résztvevők október 20-án maguk is felléphetnek iskolánk körtermében. Várunk vissza minden érdeklődőt! (Részleteket hamarosan közzétesszük a honlapunkon.)

 

© Szombathelyi Művészeti Szakgimnázium és Technikum – Minden jog fenntartva
A honlapon található szövegek, képek, videók és hang állományok felhasználásához az iskola előzetes engedélye szükséges.