Bacsák Viktória – angol nyelv, magyar nyelv és irodalom, osztályfőnök
Bak Orsolya – zongora korrepetíció
Benkő József – zongora
Bíró Balázs – testnevelés
Bokor Veronika – angol nyelv
Bozsodi Lóránt – hegedű
Czeller Krisztina – klasszikus ének, kamaraének, beszédgyakorlat, hangegészségtan
Dembrovszky-Mohai Zsófia – oboa
Faludiné Lovas Henriette – tánc
Farkas Imre – rajz, festés, kortárs szakmai környezet, osztályfőnök
Fekete Melinda Zsófia – szaxofon
Feriencsik László – fagott, kamarazene, osztályfőnök
Fűzfáné Csuti Borbála – magyar nyelv és irodalom
Gargerné Vigh Rita – német nyelv, történelem; osztályfőnök
Gáspár-Börzsönyi Ágnes – matematika, fizika; osztályfőnök
Gombás Katalin – rajz, festés
Hirschberg Henrik – zongora, kötelező zongora, korrepetíció; tanszakvezető
Horváth Attila – grafikus szakmai gyakorlat
Horváth László – gitár
Horváth Rolland – informatika; rendszergazda
Horváth Tibor – animációkészítő szakmai elmélet és gyakorlat, osztályfőnök
Huszár Vanessza – angol nyelv
Juhász Tibor – harsona, kamarazene
Kallóné Bertalan Andrea – fuvola, kamarazene
Kérgesné Gerhát Krisztina – történelem, állampolgári ismeretek; általános igazgatóhelyettes
Kerti Áron – klarinét; tanszakvezető
Kiss Ágnes Katinka – rajz, festés, festő szakmai elmélet és gyakorlat
Kiss Márton Balázs – zongora, korrepetítor
Kissné Keserű Andrea – testnevelés; osztályfőnök
Kollarits Katalin – német nyelv
Koller László – mintázás, szobrász szakmai elmélet és gyakorlat
Kóta Donát – gordonka főtárgy, kamarazene
Kovács Árpád – klasszikus ütőhangszerek, kamarazene
Ladvenicza Éva – zenetörténet
Laki-Seregély Krisztina – magánének
Lipi Tamás – nagybőgő
Magyar Szilvia – magánének, hangképzés
Magyarósi Richárd – prezentáció; képző- és iparművészeti igazgatóhelyettes
Márfi Virág – mintázás, szobrász szakmai elmélet és gyakorlat
Mészáros Renáta – kötelező zongora
Mészárosné Lengyel Szabina – zongora korrepetíció
Molnár Dániel – mélyhegedű, kamarazene; zeneművészeti igazgatóhelyettes
Nagy Róbert DLA – animációkészítő szakmai elmélet és gyakorlat
Nagyné Fülöp Zsuzsanna – szolfézs, zeneelmélet, zeneirodalom, népzene
Németh Gabriella – magyar nyelv és irodalom, beszéd és színpadi gyakorlat, könyvtáros; osztályfőnök
Paulik Ákos – szolfézs, zeneelmélet, zeneirodalom, népzene, karvezetés, kórusvezető; tanszakvezető
Pálkövi Ágnes – gordonka
Pálkövi Dániel – kürt
Porubszky Dóra – gyógypedagógus, SNI rehabilitáció
Prehoffer Gábor – furulya, kamarazene, csembaló korrepetítor
Rabiné Pék Marianna – kötelező zongora, korrepetítor
Rápli Róbert – történelem, állampolgári ismeretek, igazgató
Sellyei Tamás Ottó – grafikus szakmai elmélet és gyakorlat
Szabó Mónika – zeneelmélet, szolfézs, zeneirodalom, népzene
Szabó-Radványi Dóra – hegedű, DÖK-segítő tanár
Szalai Veronika – ötvös szakmai elmélet és gyakorlat
Szántó István DLA, festő szakmai elmélet és gyakorlat
Sziebert-Tóth Judit – mintázás, szobrász szakmai elmélet és gyakorlat
Szovák Petra Kinga – furulya főtárgy, kamarazene
Sztefanuné Mengesz Ágnes – textilműves szakmai elmélet és gyakorlat
Takáts Fruzsina – rajz, festés, mintázás
Tibold Iván – könyvtáros, stúdiós
Torjay Valter – rajz, festés, művészettörténet
Tóth Gyula – komplex természettudomány
Tóthné Vanger Lívia – magyar nyelv és irodalom
Vágvölgyi András – animációkészítő szakmai elmélet, osztályfőnök, munkaközösség-vezető
Varga Bernadett – textilműves szakmai elmélet és gyakorlat
Veres Éva – ötvös szakmai elmélet és gyakorlat; a Közalkalmazotti Tanács elnöke
Veress Magdolna Ildikó – matematika, fejlesztőpedagógus, osztályfőnök
Veres Márton Vitéz – rajz, festés, mintázás, szobrász szakmai elmélet és gyakorlat, a tehetséggondozási munkaközösségvezető
Vörös Máté – rajz, festés, grafikus szakmai elmélet és gyakorlat