Tanáraink

Pedagógusaink a 2021/22-es tanévben:

Bak Orsolya – zongora korrepetíció

Baldauf Veronika – oboa

Benkő József – zongora

Bíró Balázs – testnevelés

Bozsodi Lóránt – hegedű

Börcsök Anna – ötvös, fémműves szakma

Czeller Krisztina – klasszikus ének, kamaraének, beszédgyakorlat, hangegészségtan

Farkas Imre – festészet, grafika, osztályfőnök

Fekete Melinda Zsófia – szaxofon

Feriencsik László – fagott, kamarazene

Fűzfáné Csuti Borbála – magyar nyelv és irodalom, történelem; osztályfőnök

Gargerné Vigh Rita – német nyelv, történelem; osztályfőnök

Gáspár-Börzsönyi Ágnes – matematika, fizika; osztályfőnök

Gombás Katalin – rajz, festés

Hirschberg Henrik – zongora, kötelező zongora, korrepetíció; tanszakvezető

Hoós Domonkos Géza – angol

Horváth Attila – grafika, anyagismeret

Horváth László – gitár

Horváth Rolland – informatika; rendszergazda

Horváth Tibor – multimédiás gyakorlatok, ábrázolási technika, betűrajz

Hoós Domonkos – angol nyelv

Juhász Tibor – harsona, kamarazene

Kallóné Bertalan Andrea – fuvola, kamarazene

Kérgesné Gerhát Krisztina – történelem; általános igazgatóhelyettes

Kerti Áron – klarinét; tanszakvezető

Kiss Ágnes Katinka – festészet

Kiss Márton Balázs – zongora, korrepetítor

Kissné Keserű Andrea – testnevelés; osztályfőnök

Kollarits Katalin – német nyelv

Koller László – szobrászat

Kóta Donát – gordonka főtárgy, kamarazene

Kovács Árpád – klasszikus ütőhangszerek, kamarazene

Kovács Róbert – kürt

Körmendy Katalin – angol nyelv

Ladvenicza Éva – zenetörténet

Lipi Tamás – nagybőgő

Magyar Szilvia – magánének, hangképzés

Magyarósi Richárd – ábrázoló geometria, ötvös tervezés és modellezés 2D, 3D, pénzügyi és vállalkozási ismeretek; szakképzési igazgatóhelyettes, osztályfőnök

Mészáros Renáta – kötelező zongora

Mészárosné Lengyel Szabina – zongora korrepetíció

Molnár Dániel – mélyhegedű, kamarazene; zeneművészeti igazgatóhelyettes

Nagy Róbert DLA – médiaismeret, multimédiás gyakorlatok

Nagyné Fülöp Zsuzsanna – szolfézs, zeneelmélet, zeneirodalom, népzene

Németh Gabriella – magyar nyelv és irodalom, beszéd és színpadi gyakorlat, könyvtáros; osztályfőnök

Paulik Ákos – szolfézs, zeneelmélet, zeneirodalom, népzene, karvezetés, kórusvezető;  tanszakvezető

Pálkövi Ágnes – gordonka

Porubszky Dóra – gyógypedagógus, SNI rehabilitáció

Prehoffer Gábor – furulya, kamarazene, csembaló korrepetítor

Rabiné Pék Marianna – kötelező zongora, korrepetítor

Radványi Dóra – hegedű

Rápli Róbert – történelem, etika, igazgató

Sellyei Tamás Ottó – grafika, tervezőgrafika

Somogyi Tamás – rajz-festés-mintázás

Szabó Mónika – zeneelmélet, szolfézs, zeneirodalom, népzene

Szántó István DLA, rajz-festés-mintázás, osztályfőnök

Szovák Petra Kinga – furulya főtárgy, kamarazene

Sztefanuné Mengesz Ágnes – textilszakelmélet, gyakorlat

Takáts Fruzsina – rajz, festés, mintázás

Tibold Iván – könyvtáros, stúdiós

Torjay Valter – művészettörténet, néprajz

Tóth Gyula – földrajz, biológia, komplex természettudomány

Tóth Viktória – rajz, festés

Tóthné Vanger Lívia – magyar nyelv és irodalom, munkaközösség-vezető

Vágvölgyi András – mozgóképkultúra és médiaismeret, alkalmazott fotográfia elmélet, osztályfőnök, munkaközösségvezető

Varga Bernadett – textil, rajz

Varga Eszter – rajz-festés-mintázás, szobrászat

Veres Éva – ötvös-fémműves; a Közalkalmazotti Tanács elnöke

Veress Magdolna Ildikó – matematika; DÖK-felelős tanár, osztályfőnök

Veres Márton Vitéz – rajz, festés, mintázás

Vörös Máté – rajz, festés, grafika elmélet és gyakorlat, a tehetséggondozási munkaközösségvezető

© Szombathelyi Művészeti Szakgimnázium és Technikum – Minden jog fenntartva
A honlapon található szövegek, képek, videók és hang állományok felhasználásához az iskola előzetes engedélye szükséges.