Versenyeredmények

Sorszám Tanuló Osztály Verseny Helyezés Felkésztítő tanára
1. Péter Vivien 13.a 2019. augusztus 25. - 26. Országos Diákfilmszemle alkotói díj Nagy Róbert, Horváth Tibor és Vágvölgyi András
2. Kertész Ákos 12.b 2020. augusztus 25. - 26. Országos Diákfilmszemle alkotói díj Nagy Róbert, Horváth Tibor és Vágvölgyi András
3. Kondor Áron 12.b 2021. augusztus 25. - 26. Országos Diákfilmszemle alkotói díj Nagy Róbert, Horváth Tibor és Vágvölgyi András
4. Biró Stefánia 12.a XIV. Országos Középiskolás Képzőművészeti Diáktárlat, Hajdúszoboszló, 2019.11.04-05. beválogatás a tárlatra Szántó István
5. Grodvalt Éva 12.a XIV. Országos Középiskolás Képzőművészeti Diáktárlat, Hajdúszoboszló, 2019.11.04-05. beválogatás a tárlatra és díjazás Szántó István
6. Papp Hajnal 12.a XIV. Országos Középiskolás Képzőművészeti Diáktárlat, Hajdúszoboszló, 2019.11.04-05. beválogatás a tárlatra Szántó István
7. Kapornaki Júlia 12.b 1. „Your Song” Országos Énekverseny, Nagykanizsa, 2019.11.16. Musical kategória I. helyezés Magyar Szilvia
8. Varga Eszter 10.b Országos Diákolimpia megyei döntő; Asztalitenisz 3. helyezés Kissné Keserű Andrea
9. Kovács Villő 1/13.z..sz. XVII. Országos Hegedűverseny, Győr, 2019.12.06-08. 3. helyezés Kalló Zsolt
10. Orosz Katalin, Kalmár Elizabet, Pozsonyi Csenge, Sebestyén Virág 10.b és 11.b IX. Országos Kamarazene Verseny, Szeged, 2020.02.21-22-23. különdíj Kalló Zsolt
11. Joób Klára 11.b V. Klasszikus Magánének Verseny, Veszprém, 2020.03.04. 3. helyezés Czeller Krisztina (felkészítő tanári különdíj)
12. Kapornaki Júlia 12.b V. Klasszikus Magánének Verseny, Veszprém, 2020.03.04. különdíj Magyar Szilvia
13. Szvoboda Adél 11.b V. Klasszikus Magánének Verseny, Veszprém, 2020.03.04. különdíj Magyar Szilvia
14. El-sayed Jázmin 2/14.z.sz. V. Klasszikus Magánének Verseny, Veszprém, 2020.03.04. különdíj Czeller Krisztina (felkészítő tanári különdíj)
15. Kapornaki Júlia 12.b XIV. Kárpát - medencei Magyar Középiskolai Arany János Balladamondó Verseny, Nagykőrös, 2020.03.06-07. döntőbe jutás Tóthné Vanger Lívia
16. Jassó Gellért 11.b VI. Országos Csembaló- és Blockflöteverseny, Budapest, 2020.03.05-06. 1. helyezés Várhelyi Luca és Prehoffer Gábor (megosztott felkészítő tanári különdíj)
17. Kardos Fanni 12.b VI. Országos Csembaló- és Blockflöteverseny, Budapest, 2020.03.05-06. 2. helyezés Várhelyi Luca és Prehoffer Gábor (megosztott felkészítő tanári különdíj)
18. Kovács Johanna 9.b VI. Országos Csembaló- és Blockflöteverseny, Budapest, 2020.03.05-06. 2. helyezés Várhelyi Luca és Prehoffer Gábor (megosztott felkészítő tanári különdíj)
19. László András Benedek 10.b VI. Országos Csembaló- és Blockflöteverseny, Budapest, 2020.03.05-06. 3. helyezés Várhelyi Luca és Prehoffer Gábor (megosztott felkészítő tanári különdíj)
20. Kovács Miklós Endre 9.b VI. Országos Csembaló- és Blockflöteverseny, Budapest, 2020.03.05-06. 3. helyezés Várhelyi Luca és Prehoffer Gábor (megosztott felkészítő tanári különdíj)
21. Horváth Tamara 9.b VI. Országos Csembaló- és Blockflöteverseny, Budapest, 2020.03.05-06. különdíj Várhelyi Luca és Prehoffer Gábor (megosztott felkészítő tanári különdíj)
22. Kruska Nándor 9.b VI. Országos Csembaló- és Blockflöteverseny, Budapest, 2020.03.05-06. különdíj Várhelyi Luca és Prehoffer Gábor (megosztott felkészítő tanári különdíj)
23. Papp Hajnal 12.a  III. Országos Festészetverseny, Budapest, 2020.03.04-06. 2. díj Szántó István (felkészítő tanári különdíj)
24. Mérges Dorottya Mónika 12.a  III. Országos Festészetverseny, Budapest, 2020.03.04-06. különdíj Szántó István (felkészítő tanári különdíj)
25. Kapornaki Júlia 12.b V. Hangok Varázsa Országos Tehetségkutató Verseny, Miskolc, 2020.03.08. klasszikus ének kategória I. helyezés Magyar Szilvia
26. Kapornaki Júlia és Fogl Noémi 12.b és vendégtanuló V. Hangok Varázsa Országos Tehetségkutató Verseny, Miskolc, 2020.03.08. duett kategória I. helyezés Magyar Szilvia
27. Déri Lili 12.B Partiumi Keresztény Egyetem (Nagyvárad) Művészeti Tanszék kreativitás versenye középiskolásoknak - Reneszánsz most, 2020 II. hely (audiovizuális kategória) Horváth Tibor, Nagy Róbert és Vágvölgyi András
28. Lengyel Dömötör 13.B Partiumi Keresztény Egyetem (Nagyvárad) Művészeti Tanszék kreativitás versenye középiskolásoknak - Reneszánsz most, 2020 II. hely (audiovizuális kategória) Horváth Tibor, Nagy Róbert és Vágvölgyi András
29. Peszleg Barnabás 13.B MOVUM Szombathelyi Diák Filmnap (EFOP program keretében megrendezett filmes mintafesztivál) MOVUM-fődíj + különdíj (dokumentumetűd) + különdíj (kísérleti etűd) + különdíj (fikciós kisfilm) Horváth Tibor, Nagy Róbert és Vágvölgyi András
30. Rudi Máté 11.B MOVUM Szombathelyi Diák Filmnap (EFOP program keretében megrendezett filmes mintafesztivál) kategóriadíj (alkalmazott filmek) Horváth Tibor, Nagy Róbert és Vágvölgyi András
31. Kondor Áron 12.B MOVUM Szombathelyi Diák Filmnap (EFOP program keretében megrendezett filmes mintafesztivál) kategóriadíj (animációs film) Horváth Tibor, Nagy Róbert és Vágvölgyi András
32. Péter Vivien 2018-2019. tanévi 13.B MOVUM Szombathelyi Diák Filmnap (EFOP program keretében megrendezett filmes mintafesztivál) különdíj (animációs film) Horváth Tibor, Nagy Róbert és Vágvölgyi András
33. Szemes Dániel 2018-2019. tanévi 12.B MOVUM Szombathelyi Diák Filmnap (EFOP program keretében megrendezett filmes mintafesztivál) különdíj (fikciós kisfilm) Horváth Tibor, Nagy Róbert és Vágvölgyi András

Megjegyzés: A tanévben számos verseny elmaradt a koronavírus járvány miatt.

Sorszám Tanuló Osztály Verseny Helyezés Felkésztítő tanára
1. Kelemen Botond Levente 13.a XXI. Országos Mintázásverseny I. Somogyi Tamás, Veres Gábor
2. Szalay Berta 12.a XXI. Országos Mintázásverseny 9. Somogyi Tamás, Veres Gábor
3. Péteri Dorottya 13.a XXVII. Országos Rajzverseny 17. Farkas Imre, Szántó István
4. Szalay Berta 12.a XXVII. Országos Rajzverseny 26. Farkas Imre, Szántó István
5. Péteri Dorottya 13.a II. Országos Festészetverseny 9. Szántó István
6. Kelemen Botond Levente 13.a II. Országos Festészetverseny 14. Szántó István
7. Zolnai Fanni 11.b Diákolimpia Országos Döntő, Asztalitenisz "B" egyéni V-VI. korcsoport III. Zolnai Attila
8. Szabados Petra 12.a 24. Országos Diákfilmszemle Filmvilág különdíj Vágvölgyi András, Nagy Róbert, Horváth Tibor
9. Peszleg Barnabás 11.b 24. Országos Diákfilmszemle L’harmattan Kiadó különdíj Vágvölgyi András, Nagy Róbert, Horváth Tibor
10. Pirbus Virág 12.z "Szép Magyar Beszéd" megyei forduló I. Tóthné Vanger Lívia
11. Lajkó Ivett 10.b Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny megyei forduló II. Németh Gabriella
12. Konzi Consort (Lajkó Ivett, Jassó Gellért, Deli Eszter, Csupor Márton) 10.b Keszthelyi Helikon Ünnepségek 2018. kamarazene kategória arany minősítés és fődíj Prehoffer Gábor
13. Lajkó Ivett 10.b Keszthelyi Helikon Ünnepségek 2018. komolyzene szólóhangszer kategória arany minősítés Prehoffer Gábor
14. Bíró Stefánia 9.a "A költő hazatér" Nagy Gáspár Vers- és Prózamondó Verseny Vasváron arany minősítés Németh Gabriella
15. Szabados Petra 12.a 13. Vas-Film Vas megyei Függetlenfilm Fesztivál 2017 "A legígéretesebb alkotó" díja az animációs film kategóriában Vágvölgyi András, Nagy Róbert, Horváth Tibor
16. Szabados Petra 12.a 13. Országos Diák Filmfesztivál 2017 (Káldor Miklós Kollégium) a zsűri dicsérete Vágvölgyi András, Nagy Róbert, Horváth Tibor
17. Szabados Petra 12.a Rambo-vers filmpályázat (szombathelyi Berzsenyi Dániel Megyei és Városi Könyvtár) 2017 III. díj Vágvölgyi András, Nagy Róbert, Horváth Tibor
18. Lajkó Ivett és Jassó Gellért 10.b, ill. 9.b II. Országos Furulyaduó Verseny, Hévíz nívódíj Prehoffer Gábor
19. Péter Vivien 12.a Vas Megyei Középiskolások Képzőművészeti Kiállítása (Kanizsai Gimn. szervezése) I. díj (filmes kategóriában) Vágvölgyi András, Nagy Róbert, Horváth Tibor
20. Peszleg Barnabás 11.b Vas Megyei Középiskolások Képzőművészeti Kiállítása (Kanizsai Gimn. szervezése) II. díj (filmes kategóriában) Vágvölgyi András, Nagy Róbert, Horváth Tibor
21. Németh Ingrid 13.a Vas Megyei Középiskolások Képzőművészeti Kiállítása (Kanizsai Gimn. szervezése) III. díj (filmes kategóriában) Vágvölgyi András, Nagy Róbert, Horváth Tibor
22. Kollár Eszter 11.b Kék Duna Euromusic Nemzetközi Énekverseny, Dömsöd Junior I. Musical kategória 1. díj Magyar Szilvia
23. Kapornaki Júlia 10.b Kék Duna Euromusic Nemzetközi Énekverseny, Dömsöd Junior I. Musical kategória 3. díj Magyar Szilvia
24. Papp Diána 1/13.z.sz. Kék Duna Euromusic Nemzetközi Énekverseny, Dömsöd Junior II. Musical kategória 5. díj Magyar Szilvia
25. Kelemen Anett 1/13.z.sz. Kék Duna Euromusic Nemzetközi Énekverseny, Dömsöd Junior II. Musical kategória 6. díj Magyar Szilvia
26. Balázs Mercédesz 25. Országos Diákfilmszemle Különdíj Vágvölgyi András, Nagy Róbert, Horváth Tibor
27. Peszleg Barnabás 25. Országos Diákfilmszemle Különdíj Vágvölgyi András, Nagy Róbert, Horváth Tibor
28. Varga Gábor 25. Országos Diákfilmszemle Különdíj Vágvölgyi András, Nagy Róbert, Horváth Tibor
29. Németh Zsófia 11/z. 8. Európai Klarinét Fesztivál klarinétversenye 2. helyezés Kerti Áron

XIII. Országos Kodály Zoltán Szolfézs, Párosének és Népdaléneklési verseny

Tóth Renáta (11.z.) - Péter Zsigmond (12.z.) pároséneklés 3. helyezés

 Péter Zsigmond (12.z.) Különdíj

(Felkészítő tanárok: Szabó Mónika, Paulik Ákos)

 

V. országos Csembaló és Blockflöteverseny

Lajkó Ivett: I. korcsoport, 1. díj + Különdíj

Kardos Fanni: I. korcsoport, 2. díj

Kérges Dorottya: II. korcsoport, 1. díj

Pas Dominika: III. korcsoport, 3. díj

Hofbauer Virág: III. korcsoport, Különdíj

(Felkészítő tanár: Prehoffer Gábor)

 

XX. Országos Mintázásverseny

Kelemen Botond Levente 12/a osztály, 3. hely

Borcsányi Noémi Krisztina 12/a osztály, Különdíj

(Felkészítő tanárok: Molnár Mercédesz, Tóth Judit, Somogyi Tamás, Veres Gábor)

 

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny

Kovács Kamilla (12.z) megyei indulók között I. helyezés,

Lajkó Ivett (9.b) megyei indulók között III. helyezés

(Felkészítő tanár: Gáspár-Börzsönyi Ágnes)

 

V. Lav Mirski Nemzetközi Énekverseny, Eszék

Standi Szilvia (2/14.z.sz.), III. helyezés

(Felkészítő tanára: Magyar Szilvia)

 

Kék Duna Euromusic Nemzetközi Énekverseny, Dömsöd

Vesztergom Péter (1/13.zs.sz.) junior  musical kategória III. díj, junior pop kategória IV. díj

(Felkészítő tanár: Magyar Szilvia)

 

Országos Diákolimpia Döntő

Lelkes András 12/a, 3. hely kyokushin karate 75 kg junior

(Edző: dr. Bogdán Olivér)

Zolnai Fanni (10.b) ping-pong országos III. helyezés

(Edző: Zolnai Attila)

 

13. Vas-Film Vas megyei Függetlenfilm Fesztivál

Keresztes Ádám András 13/a, 3. helyezés etűd kategóriában

Baranyi Janka, Gombás Szonja, Németh Ingrid, Séfer Evelin, Varga Gábor (12/a) csapatban 3. helyezés etűd kategóriában

Szabados Petra, legígéretesebb animációs filmes díj

(Felkészítő tanárok: Horváth Tibor, Nagy Róbert, Vágvölgyi András)

 

Megyei Szépíró Verseny

Antal Daniella (12.a), III. díj

(Felkészítő tanára: Fűzfáné Csuti Borbála)

XIV. Kertész Ottó Gordonka Emlékverseny- és Fesztivál

Kovács Lili - A zsűri dícsérete, kottajutalom (A zsűri a kiegyenlítetten magas színvonalra hivatkozva nem adott ki helyezéseket.) Felkészítő tanár: Pálkövi Ágnes. Hirschberg Henrik tanár úr korrepetitori különdíjat kapott.

 

IX. Országos Énekkari Verseny - Veszprém

Kamarakórus kategória - I. díj (felkészítő tanár. Paulik Ákos karnagy, közreműködő tanárok: Paulikné Kovács Judit zeneszerzőként, Rabiné Pék Marianna zongorakísérőként.)

 

Klasszikus Magánének Verseny - Veszprém

Barsi Dorottya - Különdíj (felkészítő tanára: Czeller Krisztina)

 

A Szép magyar beszéd verseny Vas megyei fordulója

Zolnai Fanni - 3. helyzés (szakközépiskolások kategóriában, felkészítő tanára Fűzfáné Csuti Borbála)

IV. Országos Gregor József Énekverseny - Székesfehérvár

Fürjes Anna - III. díj

Döntőbe jutott: Csóka Adrienn (felkészítő tanáruk: Czeller Krisztina, zongorakísérő: Müller Ilona) 

 

XVIII. Országos Mintázóverseny - Budapest

Varga Eszter - II. helyezés (felkészítő tanárai: Koller László, Somogyi Tamás, Veres Gábor.) 

 

VI. Országos Énekverseny - Budapest

Fürjes Anna - I. helyezés (felkészítő tanára: Czeller Krisztina)

 

XIV. Országos Oboa- és Fagottverseny - Veszprém

Arany Veronika (oboa) - III. helyezés (felkészítő tanára: Lakatos Mihály)

 

X. International Interpretative Competition for Wind Instruments Brno, 2015 

(Nemzetközi Kürtverseny - Brno, Csehország)

Hercz Balázs - III. helyezés (felkészítő tanára: Kovács Róbert) 

 

XXIII. Országos Móra Ferenc Novellaelemző és Fogalmazási Verseny, Győr

Sümegh Anna - I. díj

 

XXI. Országos József Attila Mese-, Vers- és Novellaíró Pályázat

Sümegh Anna - Mese kategória: III. díj; Vers kategória: III. díj (felkészítő tanára: Tóthné Vanger Lívia)

Országos Rajzverseny
2006. Szalai Vera – II. hely
2007. Finta Dorka – Különdíj
2009. Andorka Fruzsina – II. hely
2010. Stojcsics Nóra – I. hely
2011. Kovács Dorottya – Különdíj

Országos Mintázóverseny
2006. Szalai Vera – II. hely
2007. Mátrai Zsófia – I. hely, Balázs Mariann – III. hely
2008. Molnár Mercédesz – I. hely + különdíj
2009. Dobrovits Alexandra – I. hely
2010. Veres Márton Vitéz – Különdíj
2011. Stojcsics Nóra – III. hely
2012. Kelemen András – I. hely + Különdíj, Szabó Ákos – III. hely

Pécsi Országos Diákfilmfesztivál
2006. Licht Dániel – Kategóriadíj
2008. Fehér Kristóf – Kategóriadíj, Horváth Tibor- kategóriadíj, Cseke Zsófia – Kategóriadíj, Polgár András – Kategóriadíj

Nemzetközi Diákfilm Fesztivál, Pécs
2010. Fehér Kristóf – Kategóriadíj, Csíkszentmihályi Ajna – Kategóriadíj

Országos Diákfilmszemle
2006. Licht Dániel – Különdíj
2008. Fehér Kristóf – Különdíj
2010. Csíkszentmihályi Ajna – Különdíj
2012. Pittmann Glória – Különdíj

Dunántúli Független Fimszemle
2006. Licht Dániel – I. hely

Országos hegedűverseny Kovács Dénes emlékére, 2010.
Osztrosits Éva - II. helyezés

Országos Kamaraverseny, 2011.
Osztrosits Éva, Magyar Júlia, Standi Dorottya, Kérges Barnabás – I. helyezés
Soós Orsolya, Rádli Ramóna, Kérges Barnabás – III. helyezés

Országos Kodály Zoltán Szolfézs-, Párosének-, és Népdaléneklési verseny, 2011.
Kocsis Csaba – III. helyezés

Starker János Országos Gordonkaverseny, 2011.
Lezsák Vilmos – I. helyezés + USA ösztöndíjas különdíj
Standi Dorottya – I. helyezés + Különdíj
Rádli Ramóna – II. helyezés
Hérics Csenge – II. helyezés
Kóta Donát – Különdíj
Pálkövi Antal – legjobb felkészítő tanár díja
Hirschberg Henrik – legjobb korrepetítor díja

Országos Magyarnóta és Operettverseny, 2011.
Pogácsás Zsuzsanna – III. helyezés

Országos Csembaló és Blockflöteverseny, 2011.   
Kiss Ivett – I. helyezés
Várhelyi Luca – I. helyezés
Székely Fanni – II. helyezés
Solymos Fanni – II. helyezés
Szapor Bettina – III. helyezés
Prehoffer Gábor – legjobb felkészítő tanár díja és a legjobb korrepetítor díja

Nemzetközi Simándy József Énekverseny
2011. Foki Dániel – I. helyezés
2013. Szegedi Benjamin – Simándy-díj
2013. Szücs Attila – Különdíj

Országos Musicalverseny, 2011.
Horváth Cintia – I. helyezés
Horváth Cintia és Magyar Szilvia (duó) – I. helyezés

Europop Nemzetközi Gyermek-, Ifjúsági- és Felnőtt Énekverseny
2011. Farkas Alexandra – 6. és 4. helyezés
2011. Pogácsás Zsuzsanna – Különdíj + Grand Prix díj
2013. Tóth Dániel – Különdíj
2012. Szegedi Benjamin – 6. és 3. helyezés
2012. Farkas Alexandra – 6. és 2. helyezés

Országos Zenekari Verseny, 2012.
Savaria Kamarazenekar – I. helyezés

Országos Szakközépiskolai Énekverseny, 2012.
Szücs Attila – I. helyezés + Különdíj
Szegedi Benjamin – III. helyezés
Czeller Krisztina – legjobb felkészítő tanár díja

Országos Kürtverseny, 2012.
Hercz Balázs – I. helyezés
Császárné Flier Edit – legjobb korrepetítor díja

Országos Jazz zenei verseny Lakatos Ablakos Dezső emlékére, 2013.
Mágedli Maja – I. helyezés + 5 Különdíj

Tiszán innen – Dunán túl Országos Népdaléneklési Verseny, 2013.
Ungvári Gréta – II. helyezés
Varga Zsófia – III. helyezés

 XIV. országos Koncz János Hegedűverseny – Győr

Csukly Tamás - II. helyezés, különdíj (felkészítő tanára: Kalló Zsolt DLA)

VII. Országos Kamaraverseny - Szeged

"Della Notte" kamara (Szabady Ildikó fuvola, Rábai Benedek és Gusztos Dániel hegedű, Düh Zsófia fagott, Hotzi Mátyás cselló - különdíj (felkészítő tanári különdíj: Kallóné Bertalan Andrea) 

Implom József Országos Helyesíróverseny Vas megyei selejtezője

Tóth Dániel - I. helyezés (felkészítő tanára: Fűzfáné Csuti Borbála)

I. Savaria Filmszemle - Bajnok filmek ligája

Pittmann Glória - III. helyezés (felkészítő tanárai: Nagy Róbert és Vágvölgyi András)

Feiner Janka és Garger Henrietta - különdíj (felkészítő tanáraik: Nagy Róbert és Vágvölgyi András)

XII. Starker János Országos Gordonkaverseny - Kecskemét 

Hotzi Mátyás - III. helyezés

(Pálkövi Antal felkészítő tanári különdíjban, Hirschberg Henrik korrepetítori különdíjban részesült.) 

XII. Országos Kodály Zoltán Szolfézs- Párosének- és Népdaléneklési Verseny - Debrecen

Csukly Tamás és Hercz Balázs - a Magyar Kodály Társaság különdíja (felkészítő tanáruk: Nagyné Fülöp Zsuzsanna)

10. Vas-Film Vas Megyei Filmfesztivál (országos függetlenfilmes vereseny) - Szombathely

Bicsák Boglárka, Feiner Janka, Garger Henrietta, Juhász Dorottya, Kárpáti Kinga, Pittmann Glória - A legjobb alkotóműhely díja  (felkészítő tanáraik: Nagy Róbert, Horváth Tibor és Vágvölgyi András)

XVII. Országos Mintázásverseny - Szombathely

Buda Nóra - I. helyezés (felkészítő tanárai: Somogyi Tamás és Veres Gábor)

V. Országos Blockflöteverseny - Budapest

Kovács Bálint - 1. díj

Szovák Petra - 1. díj

Horváth Bettina - 2. díj

Pas Dominika - 2. díj

Solymos Fanni - 2. díj

Szlovenszki Dóra - 3. díj

Hofbauer Virág - különdíj

Prehoffer Gábor - felkészítő tanári különdíj és korrepetítori különdíj

VIII. Tavaszi Játékok Nemzetközi Összművészeti Fesztivál és Verseny - Veszprém

Farkas Alexandra operett kategória - aryany minősítés

Tóth Dániel könnyűzene kategória - arany  minősítés (felkészítő tanáruk: Magyar Szilvia)

A "Musical-re hangolva" Egyesület és az Országos Musical & Operett Kurzus országos versenye - Várpalota

Farkas Alexandra operett junior kategória - III. helyezés + fődíj (felkészítő tanára: Magyar Szilvia)

XI. Nemzetközi Europop Énekes Fesztivál - Dömsöd

Farkas Alexandra junior musical kategória - I. helyezés

Geiger Nikolett junior musical kategória - különdíj (felkészítő tanáruk: Magyar Szilvia)

2012-2013

2012.10.05. Megemlékezés október 6-ról és szoboravató a Bólyai J. Gimnáziumban
2012.10.11. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2012.10.12. Fellépés a Vas Megyei Törvényszék nyugdíjas találkozóján
2012.10.27. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2012.10.29. Őszi tábor zeneiskolásoknak- növendékhangverseny az iskola Körtermében
2012.11.08. Fellépés a Szakképzési Vásár megnyitóján az Oladi ÁMK-ban
2012.11.08. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2012.11.12. Kodály énekes hangverseny a Művészetek házában
2012.11.15. A 9.z. bemutatkozó hangversenye        
2012.11.09. Fellépés Veres Éva ötvösművész kiállítás megnyitóján         
2012.11.22. Adventi jótékonysági koncert a Zonta Klub javára a Premontrei Gimnázium dísztermében        
2012.11.27. Fellépés a Honderű Asztaltársaság rendezvényén  
2012.11.28. Cselló tanszaki hangverseny az iskola Körtermében
2012.11.29. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2012.12.03. Rezes tanszaki hangverseny az iskola Körtermében
2012.12.05. A képzőművészeti tagozat éves kiállítás megnyitóján való közreműködés
2012.12.16. Kodály emlékhangverseny a Bartók teremben Vashegyi György vezényletével
2012.12.20. Karácsonyi hangverseny az iskola Körtermében
2012.12.21. A félévi legjobb vizsgázók koncertje
2013.01.05.-15. Hangversenykörút Erdélyben a Határtalanul c. pályázat keretében
2013.01.28. Fellépés a Honderű Asztaltársaság rendezvényén  
2013.01.31. Jazz tanszaki koncert az iskola Körtermében
2013.02.07. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2013.02.19. Fuvola tanszaki hangverseny az iskola Körtermében
2013.02.21. Hoffmann Rózsa államtitkár asszony Közoktatási előadás megnyitóján való részvétel a NYME-n    
2013.02.21. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2013.03.06. Vonós tanszaki hangverseny az iskola Körtermében
2013.03.07. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2013.03.19. Fellépés a Honderű Asztaltársaság rendezvényén  
2013.03.21.Közreműködés az István Lajos díj átadáson a WSSZ Krúdy termében
2013.03.21. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2013.04.04. Konzis diákok gálahangversenye a Savaria Szimfonikus Zenekarral a Bartók Teremben
2013.04.14. Közreműködés a Virágkötészeti Kiállításon a Herman Ottó Szakközépiskolában
2013.04.15. A zenei tagozat vonószenekarának hangversenye Szentgotthárdon
2013.04.18. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2013.04.22. Fellépés a Magyar Művészetoktatás Napja rendezvényen a Bartók teremben
2013.04.24. Közreműködés a körmendi Rábaparti Fesztiválon
2013.05.02. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2013.05.08. Fellépés a Weöres S. versillusztrációiból szervezett kiállításon a Berzsenyi Dániel Könyvtárban
2013.05.13. A Konzi Big Band fellépése Szentgotthárdon
2013.05.16. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2013.05.21. Cselló tanszaki hangverseny a Körteremben
2013.05.22. Végzős, szakmai tagozatos diákok koncertje
2013.05.23. A 12.z. osztály búcsúhangversenye
2013.06.06. A furulya-fuvola-cselló tanszak közös hangversenye a Tibold Iván teremben
2013.06.07. Fellépés A kortárs irodalom napja c. rendezvényen, a Könyvhét alkalmából
2013.06.10. A Konzi Big Band koncertje a Magházban
2013.06.14. Válogatás-koncert a legjobb vizsgázók produkcióiból
2013.06.25. A Konzi Big Band fellépése a Lamantin Jazz Fesztiválon a Fő téren
2013.06.27. A Mágedli Maja Quartet fellépése a Lamantin Jazz Fesztiválon a Krúdy klubban
2013.08. Közreműködés a Savaria Történelmi Karneválon

 

2011-2012

2011.09.10. A Konzi Big Band részvétele a budapesti Big Band fesztiválon  
2011.09.26. Fellépés a Honderű Asztaltársaság rendezvényén  
2011.09.30. A legszebb magyar vers projekten való közreműködés       
2011.10.06. Koncert az Egyházmegyei Karitasz felkérésére
2011.10.13. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2011.10.18. Fellépés a Szakképzési Vásár megnyitóján az Oladi ÁMK-ban
2011.10.27. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2011.11.10. A 9.z. bemutatkozó hangversenye
2011.11.22. A jazz tanszak bemutatkozó hangversenye a WSSZ Krúdy termében, a Lamantin klub szervezésében  
2011.11.24. Adventi jótékonysági koncert a Zonta Klub javára a Premontrei Gimnázium dísztermében
2011.11.26. A Konzi Big Band arany minősítő hangversenye Budapesten   
2011.11.27. Liszt Rómában c. énekkari hangverseny a Bartók teremben   
2011.12.01. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2011.12.07. Cselló tanszaki hangverseny az iskola Körtermében
2011.12.08. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2011.12.09. Koncert a képzőművészeti tagozat 20 éves jubileumán a Savaria Moziban  
2011.12.20. Karácsonyi hangverseny az iskola Körtermében
2012.01.05. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2012.01.12. A félévi legjobb vizsgázók hangversenye
2012.02.09. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2012.02.21. Konzis diákok gálahangversenye a Savaria Szimfonikus zenekar közreműködésével a Bartók Teremben        
2012.03.01. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2012.03.05. Ének tanszaki hangverseny az iskola Körtermében                                                                                                             
2012.03.07. Közreműködés A haza magasban c. előadáson a Művészetek Házában
2012.03.22. Jótékonysági hangverseny az Unicornis Egészségforrás Alapítvány javára a Premontrei Gimnázium dísztermében                                                                                                               
2012.03.23. Fellépés az István Lajos díjátadón, a Weöres Sándor Színház Krúdy termében
2012.03.28. Fuvola tanszaki hangverseny az iskola Körtermében
2012.03.29. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2012.03.20. Keresztény értelmiségiek gyülekezete rendezvényén való közreműködés a Premontrei Gimnázium dísztermében
2012.03.23. Könnyűzenei énekkoncert Vépen, a Művelődési Házban   
2012.04.12. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2012.04.18. Cselló tanszaki hangverseny az iskola Körtermében
2012.04.19. A 12.z. búcsúhangversenye    
2012.04.25. Fellépés a Honderű Asztaltársaság rendezvényén  
2012.04.28. Könnyűzenei énekkoncert, Szentgotthárd  
2012.05.03. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2012.05.10. Fellépés az Osztrák-Magyar Munkaügyi Konferencia fogadásán
2012.05.11. Közreműködés a Magyar Művészetoktatás Napján a Bartók Teremben
2012.05.13. Kodály és kortársai ének-zenekari koncert a Bartók teremben  
2012.05.15. Jazz tanszaki koncert az iskola Körtermében
2012.05.17. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2012.05.18. Fellépés Elisabeth Merei szobrászművész kiállítás megnyitóján az Iseumban
2012.05.22. NyME/ SEK verseny díjkiosztó megnyitóján való közreműködés
2012.05.22. Ének tanszaki hangverseny az iskola Körtermében
2012.05.24. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2012.06.07. A Könyvhét alkalmából közreműködés dr. Pusztay János prof. Keresztury Dezső versfelolvasó estjén, a Művészetek Házában
2012.06.13. Régizene koncert, Ferences templom  
2012.06.14. Év végi legjobb vizsgázók hangversenye
2012.08. Közreműködés a Savaria Történelmi Karneválon

 

2010-2011

2010. 09. 30. Koncert a jánosházai zeneiskolában a Zene világnapja alkalmából
2010. 10. 06. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2010. 10. 07. Herzan Ferenc bíboros, szombathelyi püspök emlékezete című állandó kiállítás megnyitóján való szereplés a Herzan könyvtárban
2010. 10. 18. Összefogás koncert a vörösiszap károsult Cseke család javára a Bartók teremben
2010. 10. 20. A 9. évfolyam bemutatkozó hangversenye az iskola Körtermében
2010. 10. 25. Fellépés a Berzsenyi Könyvtár Szóról szóra c. rendezvényén
2010. 10. 26. Furulya tanszaki hangverseny az iskola Körtermében
2010. 10. 27. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2010. 10. 17. Fellépés a Szakképzési Vásár megnyitóján az Oladi ÁMK-ban
2010. 10. 17. Növendékhangverseny az iskola Körtermében    
2010. 10. 21. Közreműködés a TIT szervezte Matók versfelolvasáson a Premontrei rendi Gimnáziumban
2010. 11. 10. Borszentelés Vaskeresztesen – rezes tanszak fellépése
2010. 11. 18. Hegedű tanszaki hangverseny az iskola Körtermében
2010. 11. 22. Fellépés a Berzsenyi Könyvtárban Szóról szóra c. rendezvényén
2010. 11. 23. Cselló tanszaki hangverseny az iskola Körtermében
2010. 11. 24. Hegedű tanszaki hangverseny az iskola Körtermében
2010. 11. 25. Adventi hangverseny a Zonta Klub javára a Premontrei Gimnázium dísztermében
2010. 11. 28. Konzi Big Band fellépése a budapesti Big Band Fesztiválon
2010. 11. 30. Herman Ottó Kertészeti Szakközépiskolának adott koncert
2010. 12. 02. Közreműködés a Vas Megyei TIT 20 éves jubileumi rendezvényén a Claudius Szállóban
2010. 12. 16. Adventi ének-zenekari hangverseny a Ferences templomban
2010. 12. 17. Csonka Ernő festőművész-Ecsetek keretek c. filmbemutatóján és beszélgetésén való fellépés az Agora Savaria Filmszínházban
2010. 12. 17. karácsonyi hangverseny az iskola Körtermében
2011. 01. 05. kamarahangverseny az iskola Körtermében
2011. 01. 13. Fellépés a Martineum Akadémia szervezte Doni katasztrófa megemlékezés kapcsán
2011. 01. 13. Félévi legjobb vizsgázók növendékhangversenye az iskola Körtermében
2011. 01. 26. Közreműködés a Magyar Grafika a Pittmann Gyűjteményben c. kiállítás megnyitón, a Savaria Múzeumban
2011. 02. 02. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2011. 02. 04. A Savaria Szimfonikus Zenekar és a Művészeti Szakközépiskola diákszólistáinak közös gálahangversenye
2011. 02. 16. Cselló tanszaki hangverseny az iskola Körtermében
2011. 02. 23. Cselló tanszaki hangverseny az iskola Körtermében
2011. 02. 23. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2011. 03. 09. Cselló tanszaki hangverseny az iskola Körtermében
2011. 03. 23. Fellépés az István Lajos díjátadón, a Weöres Sándor Színház Krúdy termében
2011. 03. 23. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2011. 03.0 8. Közreműködés a Rendőrség nőnapi rendezvényein
2011. 03. 10. A Regionális Szociális Forrásközpont Nonprofit Kft. 15 éves jubileumi rendezvényén való fellépésa Martineum Felnőttképző Akadémia dísztermében
2011. 03.18. Közreműködés a Vass Béla kiállítás megnyitón az MMIK Medium Galériájában
2011. 03.23. Hangverseny a Horváth Boldizsár Szakközépiskola tanulóinak
2011. 04. 05. A 12. osztály búcsúhangversenye az iskola Körtermében
2011. 04. 13. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2011. 04. 16. A Művészeti Szakközépiskola növendékeinek hangversenye a Herman Ottó Kertészeti Szakközépiskola Virágkötészeti Kiállításán
2011. 04. 19. Ének tanszaki hangverseny az iskola Körtermében
2011. 04. 28. A Művészeti Szakközépiskola növendékeinek műsora a Honderű Asztaltársaság rendezvényén, az Art Cafe-ban
2011. 05. 06. Énekszakos növendékek műsora a vépi Művelődési Házban
2011. 05. 10. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2011. 05. 11. Közreműködés a Magyar Művészetoktatás Napján Celldömölkön
2011. 05. 18. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2011. 05. 25. Hegedű tanszaki hangverseny az iskola Körtermében
2011. 05. 25. Cselló tanszaki hangverseny az iskola Körtermében
2011. 05. 28. A Zonta Klub 20 éves jubileumi rendezvénye a Hotel Claudiusban
2011. 05. 30. Fellépés a Szóról szóra c. rendezvényen, a WSSZ Krúdy termében
2011. 06. 02. Év végi legjobb vizsgázók hangversenye
2011. 06. 09. Ének-zenekari hangverseny a Ferences templomban
2011. 06. 10. Díjnyertes diákok műsora a Bartók Teremben a Művészeti Szakközépiskoláért Alapítvány javára
2011. 08.       Közreműködés a Savaria Történelmi Karneválon

© Szombathelyi Művészeti Szakgimnázium és Technikum – Minden jog fenntartva
A honlapon található szövegek, képek, videók és hang állományok felhasználásához az iskola előzetes engedélye szükséges.