Sorszám | Tanuló | Osztály | Verseny | Helyezés | Felkésztítő tanára |
1. | Feiner Emma | volt 13.b | 29. Országos Diákfilmszemle, Budapest, 2022.aug.24-28. | alkotói díj | Takács Fruzsina, Horváth Tibor, Nagy Róbert DLA és Vágvölgyi András |
2. | Orbán Réka | 11.b | 29. Országos Diákfilmszemle, Budapest, 2022.aug.24-28. | különdíj | Takács Fruzsina, Horváth Tibor, Nagy Róbert DLA és Vágvölgyi András |
3. | Sávoly Dorina | 11.b | 29. Országos Diákfilmszemle, Budapest, 2022.aug.24-28. | különdíj | Takács Fruzsina, Horváth Tibor, Nagy Róbert DLA és Vágvölgyi András |
4. | Szabó Brigitta | 12.b | 29. Országos Diákfilmszemle, Budapest, 2022.aug.24-28. | különdíj | Takács Fruzsina, Horváth Tibor, Nagy Róbert DLA és Vágvölgyi András |
5. | Nagylaki Dorottya | 12.b | Jan Vychytil Nemzetközi Csellóverseny, Prága, 2022.okt.26-30. | VII.korcsoport 4. díj | Pálkövi Ágnes és Kóta Donát |
6. | Raffael Hanna | 12.b | Jan Vychytil Nemzetközi Csellóverseny, Prága, 2022.okt.26-30. | VII.korcsoport 4. díj | Pálkövi Ágnes és Kóta Donát |
7. | Varga Darinka | 11.b | Jan Vychytil Nemzetközi Csellóverseny, Prága, 2022.okt.26-30. | VI. korcsoport 5. díj | Pálkövi Ágnes és Kóta Donát |
8. | Kérges Zsófia Eszter | 11.b | Jan Vychytil Nemzetközi Csellóverseny, Prága, 2022.okt.26-30. | VI. korcsoport 5. díj | Pálkövi Ágnes és Kóta Donát |
9. | Bognár Brigitta | 11.a | Bolyai János Megyei Matematikaverseny | 11. évfolyam - technikum kategória II. helyezés | Veress Magdolna Ildikó |
10. | Németh Ilona | 10.b | Belügyminisztérium Elf Bar ellenes videópályázata | 1. díj | Nagy Róbert, Horváth Tibor |
11. | Sipos Luca Borbála (fuvola), Sárközi Rózsa, (hegedű) és Nagylaki Dorottya (cselló) | X. Országos Kamarazene Verseny, Székesfehérvár, 2023.02.24-26. | 3. díj | Radványi Dóra | |
12. | Kovács Johanna | 12.a | VII. Országos Csembaló- és Blockflöteverseny, Bp. 2023.03.02-04. | 1. | Szovák Petra, Prehoffer Gábor |
13. | Varga Rebeka | 9.b | VII. Országos Csembaló- és Blockflöteverseny, Bp. 2023.03.02-04. | 1. | Szovák Petra, Prehoffer Gábor |
14. | Kovács Miklós | 12.b | VII. Országos Csembaló- és Blockflöteverseny, Bp. 2023.03.02-04. | 2. | Szovák Petra, Prehoffer Gábor |
15. | Szabó Julianna | 10.b | VII. Országos Csembaló- és Blockflöteverseny, Bp. 2023.03.02-04. | 2. | Szovák Petra, Prehoffer Gábor |
16. | Maturicz Mira | 9.b | VII. Országos Csembaló- és Blockflöteverseny, Bp. 2023.03.02-04. | 3. | Szovák Petra, Prehoffer Gábor |
17. | Domiter Dorka | 9.b | Országos Mesterecset rajzpályázat | 2. díj | Takács Fruzsina, Horváth Tibor, Nagy Róbert DLA és Vágvölgyi András |
18. | Körmendy Zsombor, Pais-Horváth Péter | 11. b és 9.b | XIV. Országos Kodály Zoltán Szolfézs-, Párosének- és Népdaléneklési Verseny, Debrecen, 2023.03.17-19. | 3. díj | Nagyné Fülöp Zsuzsanna, Szabó Mónika |
19. | Daragó Zsófia | 13.a | XXV. Országos Mintázásverseny, Szh. 2023.03.23-24. | 1. díj és különdíj | Veres Márton Vitéz, Koller László, Sziebert-Tóth Judit és Somogyi Tamás |
20. | Rádl Nikolett | 13.a | XXV. Országos Mintázásverseny, Szh. 2023.03.23-24. | 3. díj | Veres Márton Vitéz, Koller László, Sziebert-Tóth Judit és Somogyi Tamás |
21. | Kiss Julianna | 9.b | XIV. Országos Starker János Gordonkaverseny 2023. március 31 – április 2. |
1. díj és különdíj | Pálkövi Ágnes és Kóta Donát |
22. | Pais-Horváth Péter | 9.b | XIV. Országos Starker János Gordonkaverseny 2023. március 31 – április 2. |
1. díj és különdíj | Pálkövi Ágnes és Kóta Donát |
23. | Sebestyén Ágnes | 9.b | XIV. Országos Starker János Gordonkaverseny 2023. március 31 – április 2. |
2. díj | Pálkövi Ágnes és Kóta Donát |
24. | Erdei Zselyke | 12.a | 36. OTDK (Országos Tudományos Diákköri Konferencia) Művészeti és Művészettudományi Szekciója, festőművészet kategória | különdíj | Szántó István |
25. | Szabó Natália | 13.a | 37. OTDK (Országos Tudományos Diákköri Konferencia) Művészeti és Művészettudományi Szekciója, festőművészet kategória | 1. díj | Szántó István |
26. | Kovács Zoé | 11.a | Berzsenyi Dániel Könyvtár "A vers világa" országos képzőművészeti, versillusztrációs pályázata | különdíj | Sellyei Tamás Ottó |
27. | Körmendy Zsombor | 12.b | II. Vándor-Révész Karvezetőverseny, Budapest, 2023.04.22. | 1. díj | Nagyné Fülöp Zsuzsanna |
28. | Puskás Dorka Fanni | 9.a | Kenguru Megyei Matematikaverseny | 4.helyezés | Veress Magdolna Ildikó |
29. | Molnár Adrienn Csenge | 10.b | Kenguru Megyei Matematikaverseny | 3. helyezés | Gáspár-Börzsönyi Ágnes |
30. | Varga Darinka | 11.b | Kenguru Megyei Matematikaverseny | 1. helyezés | Gáspár-Börzsönyi Ágnes |
31. | Bognár Brigitta | 11.a | Kenguru Megyei Matematikaverseny | 2. helyezés | Veress Magdolna Ildikó |
32. | Sávoly Dorina | 11.b | Kenguru Megyei Matematikaverseny | 4. helyezés | Gáspár-Börzsönyi Ágnes |
33. | Kruska Nándor | 12.b | Kenguru Megyei Matematikaverseny | 1. helyezés | Gáspár-Börzsönyi Ágnes |
34. | Tavasz Botond | 12.b | Kenguru Megyei Matematikaverseny | 3. helyezés | Gáspár-Börzsönyi Ágnes |
35. | Kovács Johanna (12.b), Vasas Rebeka (9.b) | III. ORSZÁGOS FURULYADUÓ VERSENY ÉS TALÁLKOZÓ, Miskolc, 203.05.20. | kiemelt arany | Szovák Petra, Prehoffer Gábor | |
36. | Kovács Johanna (12.b), Horváth Tamara (12.b) | III. ORSZÁGOS FURULYADUÓ VERSENY ÉS TALÁLKOZÓ, Miskolc, 203.05.20. | arany | Szovák Petra, Prehoffer Gábor | |
37. | Vasas Rebeka (9.b), Maturicz Mira(9.b) | III. ORSZÁGOS FURULYADUÓ VERSENY ÉS TALÁLKOZÓ, Miskolc, 203.05.20. | arany | Szovák Petra, Prehoffer Gábor | |
38. | Simon Rózsa Csenge (10.b), Novák Aporka (volt diákunk) | III. ORSZÁGOS FURULYADUÓ VERSENY ÉS TALÁLKOZÓ, Miskolc, 203.05.20. | arany | Szovák Petra, Prehoffer Gábor |
Sorszám | Tanuló | Osztály | Verseny | Helyezés | Felkésztítő tanára |
1. | Horváth Anna Regina | 11.b | 28. Országos Diákfilmszemle, Budapest, 2021.aug.23-29. | a zsűri különdíja | Takács Fruzsina, Horváth Tibor, Nagy Róbert DLA és Vágvölgyi András |
2. | Szabó Brigitta | 11.b | 28. Országos Diákfilmszemle, Budapest, 2021.aug.23-29. | alkotói díj | Takács Fruzsina, Horváth Tibor, Nagy Róbert DLA és Vágvölgyi András |
3. | Rudi Máté | volt 12.b | 28. Országos Diákfilmszemle, Budapest, 2021.aug.23-29. | Szemle különdíj kimagasló művészi teljesítményért |
Takács Fruzsina, Horváth Tibor, Nagy Róbert DLA és Vágvölgyi András |
4. | Kondor Áron | volt 13.b | 28. Országos Diákfilmszemle, Budapest, 2021.aug.23-29. | alkotói díj | Takács Fruzsina, Horváth Tibor, Nagy Róbert DLA és Vágvölgyi András |
5. | "Művészek" - Bognár Brigitta, Horváth Boróka Gyöngy, Varga Darinka | 10.a és 10.b | SZErethető MAtematika Vas megyei középiskolai verseny, 2021.október 20. | szakgimnázium kategóriában "Arany IV." és Különdíj | Gáspár-Börzsönyi Ágnes, Veress Magdolna |
6. | Tóth Domonkos | 12.b | IV. Országos Dittrich Tibor Klarinétverseny, Budapest | I. helyezés és fődíj | Kerti Áron |
7. | Varga Eszter | 12.b | Jan Vychytil Nemzetközi Csellóverseny, Prága, 2021.nov.17-21. | VII.korcsoport 5. díj | Pálkövi Ágnes és Kóta Donát |
8. | Nagylaki Dorottya | 11.b | Jan Vychytil Nemzetközi Csellóverseny, Prága, 2021.nov.17-21. | VI. korcsoport 5. díj | Pálkövi Ágnes és Kóta Donát |
9. | Raffael Hanna | 11.b | Jan Vychytil Nemzetközi Csellóverseny, Prága, 2021.nov.17-21. | VI. korcsoport 5. díj | Pálkövi Ágnes és Kóta Donát |
10. | Kérges Zsófia Eszter | 10.b | Jan Vychytil Nemzetközi Csellóverseny, Prága, 2021.nov.17-21. | VI. korcsoport 4. díj | Pálkövi Ágnes és Kóta Donát |
11. | Bognár Brigitta | 10.a | Bolyai János Megyei Matematikaverseny | 10. évfolyam - technikum kategória I. helyezés | Veress Magdolna Ildikó |
12. | Horváth Anna Regina | 11.b | A Weöres Sándor Színház kritikaíró pályázata | 3. helyezés | Fűzfáné Csuti Borbála, Németh Gabriella |
13. | Szabó Julianna | 9.b | Diákolimpia Tollaslabda Megyei Döntő | "Műanyag-B" kategória, lány IV. korcsoport 1. helyezés | |
14. | Szabó Natália | 12.a | IV. Országos Festészetverseny, Szhely | 1. kategória III. helyezés | Szántó István, Kiss Ágnes Katinka |
15. | Daragó Zsófia | 12.a | XXIV. Országos Mintázásverseny, Bp. | III. helyezés | Somogyi Tamás, Koller László, Veres Márton Vitéz, Sziebert-Tóth Judit, Varga Eszter |
16. | Valc Fanni | 13.a | XXIV. Országos Mintázásverseny, Bp. | II. helyezés | Somogyi Tamás, Koller László, Veres Márton Vitéz, Sziebert-Tóth Judit, Varga Eszter |
17. | Tóth Domonkos | 12.a | XVI. ORSZÁGOS RICHTER JÁNOS KLARINÉTVERSENY Győr, 2022.03.26-27. | III. helyezés | Kerti Áron |
18. | Lukács Anna | 12.b | Kenguru Matematikaverseny | megyei I. helyezés és országos 5. helyezés | Gáspár-Börzsönyi Ágnes, Veress Magdolna |
19. | Varga Darinka | 10.b | Kenguru Matematikaverseny | megyei I. helyezés | Gáspár-Börzsönyi Ágnes, Veress Magdolna |
20. | Kruska Nándor | 11.b | Kenguru Matematikaverseny | megyei IV. helyezés | Gáspár-Börzsönyi Ágnes, Veress Magdolna |
21. | Zavaczki Alíz | 11.b | XII. Országos Fuvolaverseny, 2022.04.08-10. Debrecen | különdíj | Kallóné Bertalan Andrea |
22. | Körmendy Zsombor | 11.b | Vándor-Révész Karvezetőverseny, Szeged | országos döntőben bronz, III. helyezés | Szabó Mónika és Paulik Ákos |
23. | Fliszár Kíra Délia | 11.b | VI. Klasszikus Magánének Verseny és Kurzus, Veszprém, 2022.04.29. | különdíj | Czeller Krisztina |
24. | Kelemen Patrícia | 1/13.z.sz. | VI. Klasszikus Magánének Verseny és Kurzus, Veszprém, 2022.04.29. | különdíj | Czeller Krisztina |
25. | Sebestyén Virág | 12. b | VI. Hangok Varázsa Tehetségkutató Verseny, Miskolc, 2022. ápr. | klasszikus ének kategória 1. helyezés | Magyar Szilvia |
26. | Bognár Brigitta (10.a), Funtek Luca (9.a), Molnár Csenge (9.b) "Művésznők" csapata | SZErethető MAtematika Vas megyei középiskolai verseny, 2022.május 12. | technikum kategóriában "Arany II." és geometria feladatsor legjobb megoldásáért különdíj | Gáspár-Börzsönyi Ágnes, Veress Magdolna | |
27. | Nagy Máté | 9.b | Középiskolások Területi Gordonkaversenye, Szombatehelyi Műv. Szgm., 2022. 05. 19. | 9-es korcsoport II. díj | Pálkövi Ágnes és Kóta Donát |
28. | Kérges Zsófia Eszter | 10.b | Középiskolások Területi Gordonkaversenye, Szombatehelyi Műv. Szgm., 2022. 05. 19. | 10-es korcsoport I. díj | Pálkövi Ágnes és Kóta Donát |
29. | Varga Darinka | 10.b | Középiskolások Területi Gordonkaversenye, Szombatehelyi Műv. Szgm., 2022. 05. 19. | 10-es korcsoport IV. díj | Pálkövi Ágnes és Kóta Donát |
30. | Körmendy Zsombor | 11.b | Középiskolások Területi Gordonkaversenye, Szombatehelyi Műv. Szgm., 2022. 05. 19. | 11-es korcsoport III. díj | Pálkövi Ágnes és Kóta Donát |
31. | Nagylaki Dorottya | 11.b | Középiskolások Területi Gordonkaversenye, Szombatehelyi Műv. Szgm., 2022. 05. 19. | 11-es korcsoport II. díj | Pálkövi Ágnes és Kóta Donát |
32. | Raffael Hanna | 11.b | Középiskolások Területi Gordonkaversenye, Szombatehelyi Műv. Szgm., 2022. 05. 19. | 11-es korcsoport I. díj | Pálkövi Ágnes és Kóta Donát |
33. | Sebestyén Virág | 12.b | Középiskolások Területi Gordonkaversenye, Szombatehelyi Műv. Szgm., 2022. 05. 19. | 12-es korcsoport II. díj | Pálkövi Ágnes és Kóta Donát |
34. | Varga Eszter | 12.b | Középiskolások Területi Gordonkaversenye, Szombatehelyi Műv. Szgm., 2022. 05. 19. | 12-es korcsoport I. díj | Pálkövi Ágnes és Kóta Donát |
35. | Apró Janka | 10.b | Partiumi Keresztény Egyetem (Nagyvárad) Művészeti Tanszéke a Szépművészeti Múzeum Bosch-kiállításához kapcsolódó, középiskolásoknak meghirdetett kreativitás versenye | audiovizuális kategória fődíj | Takács Fruzsina, Horváth Tibor, Nagy Róbert DLA és Vágvölgyi András |
36. | Mészáros Csenge | 9.b | Partiumi Keresztény Egyetem (Nagyvárad) Művészeti Tanszéke a Szépművészeti Múzeum Bosch-kiállításához kapcsolódó, középiskolásoknak meghirdetett kreativitás versenye | zsűri dicsérete | Takács Fruzsina, Horváth Tibor, Nagy Róbert DLA és Vágvölgyi András |
37. | Kőváry-Szőts Jónás | 9.b | Partiumi Keresztény Egyetem (Nagyvárad) Művészeti Tanszéke a Szépművészeti Múzeum Bosch-kiállításához kapcsolódó, középiskolásoknak meghirdetett kreativitás versenye | zsűri dicsérete | Takács Fruzsina, Horváth Tibor, Nagy Róbert DLA és Vágvölgyi András |
38. | Feiner Emma | 12.b | Vasi Középiskolások Képzőműveszeti Kiállítása (Vasi Diák Képfesztivál) | filmes kategória díjazottja | Takács Fruzsina, Horváth Tibor, Nagy Róbert DLA és Vágvölgyi András |
39. | Nakada Anna Róza | 12.b | Vasi Középiskolások Képzőműveszeti Kiállítása (Vasi Diák Képfesztivál) | filmes kategória díjazottja | Takács Fruzsina, Horváth Tibor, Nagy Róbert DLA és Vágvölgyi András |
40. | Erdei Zselyke | 11.a | Dél-Balatoni Kortárs Művészeti és Fenntarthatósági Alapítvány "Balatoni jövő" c. pályázata, 2022. nyár | 1. díj | Szántó István, Kiss Ágnes Katinka |
Sorszám | Tanuló | Osztály | Verseny | Helyezés | Felkésztítő tanára |
1. | Rudi Máté | 12.b | 27. Országos Diákfilmszemle, 2020. aug. | alkotói díj | Vágvölgyi András, Nagy Róbert, Horváth Tibor |
2. | Feiner Emma, Nakada Anna Róza | 11.b | 27. Országos Diákfilmszemle, 2020. aug. | alkotói díj | Vágvölgyi András, Nagy Róbert, Horváth Tibor |
3. | Peszleg Barnabás | 13.b | 27. Országos Diákfilmszemle, 2020. aug. | alkotói díj | Vágvölgyi András, Nagy Róbert, Horváth Tibor |
4. | "Művészeti triász" - Ferurer Mercédesz, Munkácsi Lili, Körmendy Zsombor | 11.a és 10.b | SZErethető Matematika Vas megyei középiskolai verseny, 2020.szeptember 24. | szakgimnázium kategóriában "Arany II." és Különdíj | Gáspár-Börzsönyi Ágnes, Veress Magdolna |
5. | Munkácsi Lili | 10.b | Kenguru Matematika Verseny, 2020. ősz | megyei II. | Gáspár-Börzsönyi Ágnes, Veress Magdolna |
6. | Bedi Dóra | 12.a | Kenguru Matematika Verseny, 2020. ősz | megyei III. | Gáspár-Börzsönyi Ágnes, Veress Magdolna |
7. | Kalamár Gabriella | 12.a | Kenguru Matematika Verseny, 2020. ősz | megyei IV. | Gáspár-Börzsönyi Ágnes, Veress Magdolna |
8. | Körmendy Zsombor | 10.b | Kenguru Matematika Verseny, 2020. ősz | megyei IV. | Gáspár-Börzsönyi Ágnes, Veress Magdolna |
9. | Kruska Nándor | 10.b | Kenguru Matematika Verseny, 2020. ősz | megyei V. | Gáspár-Börzsönyi Ágnes, Veress Magdolna |
10. | Feurer Mercédesz | 11.a | Kenguru Matematika Verseny, 2020. ősz | megyei V. | Gáspár-Börzsönyi Ágnes, Veress Magdolna |
11. | Munkácsi Lili | 10.b | Kárpát-medencei Implom József Helyesírási Verseny | 2. helyezés | Fűzfáné Csuti Borbála |
12. | Rudi Máté | 12.b | 3. CINEMIRA Nemzetközi Gyermekfilm Fesztivál | "Arany Mókus" fődíj | Vágvölgyi András, Nagy Róbert, Horváth Tibor |
13. | Sávoly Dorina | 9.b | Szombathely máské(p) (a Berzsenyi Dániel Megyei Könyvtár, a H+M Média és Kulturális Egyesület, valamint a Szombathelyi Szépítő Egyesület fotós és filmes helytörténeti versenye, 2021.febr.) | 1. helyezés | Vágvölgyi András, Nagy Róbert, Horváth Tibor |
14. | Rudi Máté | 12.b | Szombathely máské(p) (a Berzsenyi Dániel Megyei Könyvtár, a H+M Média és Kulturális Egyesület, valamint a Szombathelyi Szépítő Egyesület azt a fotós és filmes helytörténeti versenye, 2021.febr.) | adaptációs különdíj | Vágvölgyi András, Nagy Róbert, Horváth Tibor |
15. | Polonkai Renáta | 1/13.z.sz. | VIII. ORSZÁGOS ÉNEKVERSENY, 2021. február (online, felvételküldéssel) | III. korcsoport 2. helyezés | Magyar Szilvia |
16. | Kardos Fanni | 13.b | XVI. Országos Oboa- és Fagottverseny, Pécs, 2021.március (online felvételküldéssel) | III.korcsoport 2. helyezés | Feriencsik László - felkészítő tanári különdíj |
17. | László András Benedek | 11.b | XVI. Országos Oboa- és Fagottverseny, Pécs, 2021.március (online felvételküldéssel) | II.korcsoport 2. helyezés | Feriencsik László - felkészítő tanári különdíj |
18. | Kovács Zoé | 9.a | XV. Országos Középiskolás Képzőművészeti Diáktárlat, Hajdúszoboszló, 2021.április | a zsűri díja | Szántó István |
19. | Baksai Bálint | 11.a | XV. Országos Középiskolás Képzőművészeti Diáktárlat, Hajdúszoboszló, 2021.április | a zsűri díja | Szántó István |
20. | Horváth Zsanna, Molnár Salome (12.a), Baksai Bálint, Pálcsa Anna Laura és Poór Csenge (11.a) | XV. Országos Középiskolás Képzőművészeti Diáktárlat, Hajdúszoboszló, 2021.április | a zsűri csoportdíja | Szántó István | |
21. | Rudi Máté | 12.b | 16. ORSZÁGOS KÖZÉPISKOLAI FILMSZEMLE, Budapest, 2021.május 15-16. | a zsűri különdíja | Vágvölgyi András, Nagy Róbert, Horváth Tibor |
22. | Nakada Anna Róza | 11.b | 16. ORSZÁGOS KÖZÉPISKOLAI FILMSZEMLE, Budapest, 2021.május 15-16. | a zsűri dicsérete | Vágvölgyi András, Nagy Róbert, Horváth Tibor |
23. | Farkas Botond | 11.b | Olaszországi Nemzetközi Online Szergej Rachmaninov Zongoraverseny | korcsoport I. helyezés | Hirschberg Henrik |
Sorszám | Tanuló | Osztály | Verseny | Helyezés | Felkésztítő tanára |
1. | Péter Vivien | 13.a | 2019. augusztus 25. - 26. Országos Diákfilmszemle | alkotói díj | Nagy Róbert, Horváth Tibor és Vágvölgyi András |
2. | Kertész Ákos | 12.b | 2020. augusztus 25. - 26. Országos Diákfilmszemle | alkotói díj | Nagy Róbert, Horváth Tibor és Vágvölgyi András |
3. | Kondor Áron | 12.b | 2021. augusztus 25. - 26. Országos Diákfilmszemle | alkotói díj | Nagy Róbert, Horváth Tibor és Vágvölgyi András |
4. | Biró Stefánia | 12.a | XIV. Országos Középiskolás Képzőművészeti Diáktárlat, Hajdúszoboszló, 2019.11.04-05. | beválogatás a tárlatra | Szántó István |
5. | Grodvalt Éva | 12.a | XIV. Országos Középiskolás Képzőművészeti Diáktárlat, Hajdúszoboszló, 2019.11.04-05. | beválogatás a tárlatra és díjazás | Szántó István |
6. | Papp Hajnal | 12.a | XIV. Országos Középiskolás Képzőművészeti Diáktárlat, Hajdúszoboszló, 2019.11.04-05. | beválogatás a tárlatra | Szántó István |
7. | Kapornaki Júlia | 12.b | 1. „Your Song” Országos Énekverseny, Nagykanizsa, 2019.11.16. | Musical kategória I. helyezés | Magyar Szilvia |
8. | Varga Eszter | 10.b | Országos Diákolimpia megyei döntő; Asztalitenisz | 3. helyezés | Kissné Keserű Andrea |
9. | Kovács Villő | 1/13.z..sz. | XVII. Országos Hegedűverseny, Győr, 2019.12.06-08. | 3. helyezés | Kalló Zsolt |
10. | Orosz Katalin, Kalmár Elizabet, Pozsonyi Csenge, Sebestyén Virág | 10.b és 11.b | IX. Országos Kamarazene Verseny, Szeged, 2020.02.21-22-23. | különdíj | Kalló Zsolt |
11. | Joób Klára | 11.b | V. Klasszikus Magánének Verseny, Veszprém, 2020.03.04. | 3. helyezés | Czeller Krisztina (felkészítő tanári különdíj) |
12. | Kapornaki Júlia | 12.b | V. Klasszikus Magánének Verseny, Veszprém, 2020.03.04. | különdíj | Magyar Szilvia |
13. | Szvoboda Adél | 11.b | V. Klasszikus Magánének Verseny, Veszprém, 2020.03.04. | különdíj | Magyar Szilvia |
14. | El-sayed Jázmin | 2/14.z.sz. | V. Klasszikus Magánének Verseny, Veszprém, 2020.03.04. | különdíj | Czeller Krisztina (felkészítő tanári különdíj) |
15. | Kapornaki Júlia | 12.b | XIV. Kárpát - medencei Magyar Középiskolai Arany János Balladamondó Verseny, Nagykőrös, 2020.03.06-07. | döntőbe jutás | Tóthné Vanger Lívia |
16. | Jassó Gellért | 11.b | VI. Országos Csembaló- és Blockflöteverseny, Budapest, 2020.03.05-06. | 1. helyezés | Várhelyi Luca és Prehoffer Gábor (megosztott felkészítő tanári különdíj) |
17. | Kardos Fanni | 12.b | VI. Országos Csembaló- és Blockflöteverseny, Budapest, 2020.03.05-06. | 2. helyezés | Várhelyi Luca és Prehoffer Gábor (megosztott felkészítő tanári különdíj) |
18. | Kovács Johanna | 9.b | VI. Országos Csembaló- és Blockflöteverseny, Budapest, 2020.03.05-06. | 2. helyezés | Várhelyi Luca és Prehoffer Gábor (megosztott felkészítő tanári különdíj) |
19. | László András Benedek | 10.b | VI. Országos Csembaló- és Blockflöteverseny, Budapest, 2020.03.05-06. | 3. helyezés | Várhelyi Luca és Prehoffer Gábor (megosztott felkészítő tanári különdíj) |
20. | Kovács Miklós Endre | 9.b | VI. Országos Csembaló- és Blockflöteverseny, Budapest, 2020.03.05-06. | 3. helyezés | Várhelyi Luca és Prehoffer Gábor (megosztott felkészítő tanári különdíj) |
21. | Horváth Tamara | 9.b | VI. Országos Csembaló- és Blockflöteverseny, Budapest, 2020.03.05-06. | különdíj | Várhelyi Luca és Prehoffer Gábor (megosztott felkészítő tanári különdíj) |
22. | Kruska Nándor | 9.b | VI. Országos Csembaló- és Blockflöteverseny, Budapest, 2020.03.05-06. | különdíj | Várhelyi Luca és Prehoffer Gábor (megosztott felkészítő tanári különdíj) |
23. | Papp Hajnal | 12.a | III. Országos Festészetverseny, Budapest, 2020.03.04-06. | 2. díj | Szántó István (felkészítő tanári különdíj) |
24. | Mérges Dorottya Mónika | 12.a | III. Országos Festészetverseny, Budapest, 2020.03.04-06. | különdíj | Szántó István (felkészítő tanári különdíj) |
25. | Kapornaki Júlia | 12.b | V. Hangok Varázsa Országos Tehetségkutató Verseny, Miskolc, 2020.03.08. | klasszikus ének kategória I. helyezés | Magyar Szilvia |
26. | Kapornaki Júlia és Fogl Noémi | 12.b és vendégtanuló | V. Hangok Varázsa Országos Tehetségkutató Verseny, Miskolc, 2020.03.08. | duett kategória I. helyezés | Magyar Szilvia |
27. | Déri Lili | 12.B | Partiumi Keresztény Egyetem (Nagyvárad) Művészeti Tanszék kreativitás versenye középiskolásoknak - Reneszánsz most, 2020 | II. hely (audiovizuális kategória) | Horváth Tibor, Nagy Róbert és Vágvölgyi András |
28. | Lengyel Dömötör | 13.B | Partiumi Keresztény Egyetem (Nagyvárad) Művészeti Tanszék kreativitás versenye középiskolásoknak - Reneszánsz most, 2020 | II. hely (audiovizuális kategória) | Horváth Tibor, Nagy Róbert és Vágvölgyi András |
29. | Peszleg Barnabás | 13.B | MOVUM Szombathelyi Diák Filmnap (EFOP program keretében megrendezett filmes mintafesztivál) | MOVUM-fődíj + különdíj (dokumentumetűd) + különdíj (kísérleti etűd) + különdíj (fikciós kisfilm) | Horváth Tibor, Nagy Róbert és Vágvölgyi András |
30. | Rudi Máté | 11.B | MOVUM Szombathelyi Diák Filmnap (EFOP program keretében megrendezett filmes mintafesztivál) | kategóriadíj (alkalmazott filmek) | Horváth Tibor, Nagy Róbert és Vágvölgyi András |
31. | Kondor Áron | 12.B | MOVUM Szombathelyi Diák Filmnap (EFOP program keretében megrendezett filmes mintafesztivál) | kategóriadíj (animációs film) | Horváth Tibor, Nagy Róbert és Vágvölgyi András |
32. | Péter Vivien | 2018-2019. tanévi 13.B | MOVUM Szombathelyi Diák Filmnap (EFOP program keretében megrendezett filmes mintafesztivál) | különdíj (animációs film) | Horváth Tibor, Nagy Róbert és Vágvölgyi András |
33. | Szemes Dániel | 2018-2019. tanévi 12.B | MOVUM Szombathelyi Diák Filmnap (EFOP program keretében megrendezett filmes mintafesztivál) | különdíj (fikciós kisfilm) | Horváth Tibor, Nagy Róbert és Vágvölgyi András |
Megjegyzés: A tanévben számos verseny elmaradt a koronavírus járvány miatt.
Sorszám | Tanuló | Osztály | Verseny | Helyezés | Felkésztítő tanára |
1. | Kelemen Botond Levente | 13.a | XXI. Országos Mintázásverseny | I. | Somogyi Tamás, Veres Gábor |
2. | Szalay Berta | 12.a | XXI. Országos Mintázásverseny | 9. | Somogyi Tamás, Veres Gábor |
3. | Péteri Dorottya | 13.a | XXVII. Országos Rajzverseny | 17. | Farkas Imre, Szántó István |
4. | Szalay Berta | 12.a | XXVII. Országos Rajzverseny | 26. | Farkas Imre, Szántó István |
5. | Péteri Dorottya | 13.a | II. Országos Festészetverseny | 9. | Szántó István |
6. | Kelemen Botond Levente | 13.a | II. Országos Festészetverseny | 14. | Szántó István |
7. | Zolnai Fanni | 11.b | Diákolimpia Országos Döntő, Asztalitenisz "B" egyéni V-VI. korcsoport | III. | Zolnai Attila |
8. | Szabados Petra | 12.a | 24. Országos Diákfilmszemle | Filmvilág különdíj | Vágvölgyi András, Nagy Róbert, Horváth Tibor |
9. | Peszleg Barnabás | 11.b | 24. Országos Diákfilmszemle | L’harmattan Kiadó különdíj | Vágvölgyi András, Nagy Róbert, Horváth Tibor |
10. | Pirbus Virág | 12.z | "Szép Magyar Beszéd" megyei forduló | I. | Tóthné Vanger Lívia |
11. | Lajkó Ivett | 10.b | Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny megyei forduló | II. | Németh Gabriella |
12. | Konzi Consort (Lajkó Ivett, Jassó Gellért, Deli Eszter, Csupor Márton) | 10.b | Keszthelyi Helikon Ünnepségek 2018. kamarazene kategória | arany minősítés és fődíj | Prehoffer Gábor |
13. | Lajkó Ivett | 10.b | Keszthelyi Helikon Ünnepségek 2018. komolyzene szólóhangszer kategória | arany minősítés | Prehoffer Gábor |
14. | Bíró Stefánia | 9.a | "A költő hazatér" Nagy Gáspár Vers- és Prózamondó Verseny Vasváron | arany minősítés | Németh Gabriella |
15. | Szabados Petra | 12.a | 13. Vas-Film Vas megyei Függetlenfilm Fesztivál 2017 | "A legígéretesebb alkotó" díja az animációs film kategóriában | Vágvölgyi András, Nagy Róbert, Horváth Tibor |
16. | Szabados Petra | 12.a | 13. Országos Diák Filmfesztivál 2017 (Káldor Miklós Kollégium) | a zsűri dicsérete | Vágvölgyi András, Nagy Róbert, Horváth Tibor |
17. | Szabados Petra | 12.a | Rambo-vers filmpályázat (szombathelyi Berzsenyi Dániel Megyei és Városi Könyvtár) 2017 | III. díj | Vágvölgyi András, Nagy Róbert, Horváth Tibor |
18. | Lajkó Ivett és Jassó Gellért | 10.b, ill. 9.b | II. Országos Furulyaduó Verseny, Hévíz | nívódíj | Prehoffer Gábor |
19. | Péter Vivien | 12.a | Vas Megyei Középiskolások Képzőművészeti Kiállítása (Kanizsai Gimn. szervezése) | I. díj (filmes kategóriában) | Vágvölgyi András, Nagy Róbert, Horváth Tibor |
20. | Peszleg Barnabás | 11.b | Vas Megyei Középiskolások Képzőművészeti Kiállítása (Kanizsai Gimn. szervezése) | II. díj (filmes kategóriában) | Vágvölgyi András, Nagy Róbert, Horváth Tibor |
21. | Németh Ingrid | 13.a | Vas Megyei Középiskolások Képzőművészeti Kiállítása (Kanizsai Gimn. szervezése) | III. díj (filmes kategóriában) | Vágvölgyi András, Nagy Róbert, Horváth Tibor |
22. | Kollár Eszter | 11.b | Kék Duna Euromusic Nemzetközi Énekverseny, Dömsöd | Junior I. Musical kategória 1. díj | Magyar Szilvia |
23. | Kapornaki Júlia | 10.b | Kék Duna Euromusic Nemzetközi Énekverseny, Dömsöd | Junior I. Musical kategória 3. díj | Magyar Szilvia |
24. | Papp Diána | 1/13.z.sz. | Kék Duna Euromusic Nemzetközi Énekverseny, Dömsöd | Junior II. Musical kategória 5. díj | Magyar Szilvia |
25. | Kelemen Anett | 1/13.z.sz. | Kék Duna Euromusic Nemzetközi Énekverseny, Dömsöd | Junior II. Musical kategória 6. díj | Magyar Szilvia |
26. | Balázs Mercédesz | 25. Országos Diákfilmszemle | Különdíj | Vágvölgyi András, Nagy Róbert, Horváth Tibor | |
27. | Peszleg Barnabás | 25. Országos Diákfilmszemle | Különdíj | Vágvölgyi András, Nagy Róbert, Horváth Tibor | |
28. | Varga Gábor | 25. Országos Diákfilmszemle | Különdíj | Vágvölgyi András, Nagy Róbert, Horváth Tibor | |
29. | Németh Zsófia | 11/z. | 8. Európai Klarinét Fesztivál klarinétversenye | 2. helyezés | Kerti Áron |
XIII. Országos Kodály Zoltán Szolfézs, Párosének és Népdaléneklési verseny
Tóth Renáta (11.z.) - Péter Zsigmond (12.z.) pároséneklés 3. helyezés
Péter Zsigmond (12.z.) Különdíj
(Felkészítő tanárok: Szabó Mónika, Paulik Ákos)
V. országos Csembaló és Blockflöteverseny
Lajkó Ivett: I. korcsoport, 1. díj + Különdíj
Kardos Fanni: I. korcsoport, 2. díj
Kérges Dorottya: II. korcsoport, 1. díj
Pas Dominika: III. korcsoport, 3. díj
Hofbauer Virág: III. korcsoport, Különdíj
(Felkészítő tanár: Prehoffer Gábor)
XX. Országos Mintázásverseny
Kelemen Botond Levente 12/a osztály, 3. hely
Borcsányi Noémi Krisztina 12/a osztály, Különdíj
(Felkészítő tanárok: Molnár Mercédesz, Tóth Judit, Somogyi Tamás, Veres Gábor)
Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny
Kovács Kamilla (12.z) megyei indulók között I. helyezés,
Lajkó Ivett (9.b) megyei indulók között III. helyezés
(Felkészítő tanár: Gáspár-Börzsönyi Ágnes)
V. Lav Mirski Nemzetközi Énekverseny, Eszék
Standi Szilvia (2/14.z.sz.), III. helyezés
(Felkészítő tanára: Magyar Szilvia)
Kék Duna Euromusic Nemzetközi Énekverseny, Dömsöd
Vesztergom Péter (1/13.zs.sz.) junior musical kategória III. díj, junior pop kategória IV. díj
(Felkészítő tanár: Magyar Szilvia)
Országos Diákolimpia Döntő
Lelkes András 12/a, 3. hely kyokushin karate 75 kg junior
(Edző: dr. Bogdán Olivér)
Zolnai Fanni (10.b) ping-pong országos III. helyezés
(Edző: Zolnai Attila)
13. Vas-Film Vas megyei Függetlenfilm Fesztivál
Keresztes Ádám András 13/a, 3. helyezés etűd kategóriában
Baranyi Janka, Gombás Szonja, Németh Ingrid, Séfer Evelin, Varga Gábor (12/a) csapatban 3. helyezés etűd kategóriában
Szabados Petra, legígéretesebb animációs filmes díj
(Felkészítő tanárok: Horváth Tibor, Nagy Róbert, Vágvölgyi András)
Megyei Szépíró Verseny
Antal Daniella (12.a), III. díj
(Felkészítő tanára: Fűzfáné Csuti Borbála)
XIV. Kertész Ottó Gordonka Emlékverseny- és Fesztivál
Kovács Lili - A zsűri dícsérete, kottajutalom (A zsűri a kiegyenlítetten magas színvonalra hivatkozva nem adott ki helyezéseket.) Felkészítő tanár: Pálkövi Ágnes. Hirschberg Henrik tanár úr korrepetitori különdíjat kapott.
IX. Országos Énekkari Verseny - Veszprém
Kamarakórus kategória - I. díj (felkészítő tanár. Paulik Ákos karnagy, közreműködő tanárok: Paulikné Kovács Judit zeneszerzőként, Rabiné Pék Marianna zongorakísérőként.)
Klasszikus Magánének Verseny - Veszprém
Barsi Dorottya - Különdíj (felkészítő tanára: Czeller Krisztina)
A Szép magyar beszéd verseny Vas megyei fordulója
Zolnai Fanni - 3. helyzés (szakközépiskolások kategóriában, felkészítő tanára Fűzfáné Csuti Borbála)
IV. Országos Gregor József Énekverseny - Székesfehérvár
Fürjes Anna - III. díj
Döntőbe jutott: Csóka Adrienn (felkészítő tanáruk: Czeller Krisztina, zongorakísérő: Müller Ilona)
XVIII. Országos Mintázóverseny - Budapest
Varga Eszter - II. helyezés (felkészítő tanárai: Koller László, Somogyi Tamás, Veres Gábor.)
VI. Országos Énekverseny - Budapest
Fürjes Anna - I. helyezés (felkészítő tanára: Czeller Krisztina)
XIV. Országos Oboa- és Fagottverseny - Veszprém
Arany Veronika (oboa) - III. helyezés (felkészítő tanára: Lakatos Mihály)
X. International Interpretative Competition for Wind Instruments Brno, 2015
(Nemzetközi Kürtverseny - Brno, Csehország)
Hercz Balázs - III. helyezés (felkészítő tanára: Kovács Róbert)
XXIII. Országos Móra Ferenc Novellaelemző és Fogalmazási Verseny, Győr
Sümegh Anna - I. díj
XXI. Országos József Attila Mese-, Vers- és Novellaíró Pályázat
Sümegh Anna - Mese kategória: III. díj; Vers kategória: III. díj (felkészítő tanára: Tóthné Vanger Lívia)
Országos Rajzverseny
2006. Szalai Vera – II. hely
2007. Finta Dorka – Különdíj
2009. Andorka Fruzsina – II. hely
2010. Stojcsics Nóra – I. hely
2011. Kovács Dorottya – Különdíj
Országos Mintázóverseny
2006. Szalai Vera – II. hely
2007. Mátrai Zsófia – I. hely, Balázs Mariann – III. hely
2008. Molnár Mercédesz – I. hely + különdíj
2009. Dobrovits Alexandra – I. hely
2010. Veres Márton Vitéz – Különdíj
2011. Stojcsics Nóra – III. hely
2012. Kelemen András – I. hely + Különdíj, Szabó Ákos – III. hely
Pécsi Országos Diákfilmfesztivál
2006. Licht Dániel – Kategóriadíj
2008. Fehér Kristóf – Kategóriadíj, Horváth Tibor- kategóriadíj, Cseke Zsófia – Kategóriadíj, Polgár András – Kategóriadíj
Nemzetközi Diákfilm Fesztivál, Pécs
2010. Fehér Kristóf – Kategóriadíj, Csíkszentmihályi Ajna – Kategóriadíj
Országos Diákfilmszemle
2006. Licht Dániel – Különdíj
2008. Fehér Kristóf – Különdíj
2010. Csíkszentmihályi Ajna – Különdíj
2012. Pittmann Glória – Különdíj
Dunántúli Független Fimszemle
2006. Licht Dániel – I. hely
Országos hegedűverseny Kovács Dénes emlékére, 2010.
Osztrosits Éva - II. helyezés
Országos Kamaraverseny, 2011.
Osztrosits Éva, Magyar Júlia, Standi Dorottya, Kérges Barnabás – I. helyezés
Soós Orsolya, Rádli Ramóna, Kérges Barnabás – III. helyezés
Országos Kodály Zoltán Szolfézs-, Párosének-, és Népdaléneklési verseny, 2011.
Kocsis Csaba – III. helyezés
Starker János Országos Gordonkaverseny, 2011.
Lezsák Vilmos – I. helyezés + USA ösztöndíjas különdíj
Standi Dorottya – I. helyezés + Különdíj
Rádli Ramóna – II. helyezés
Hérics Csenge – II. helyezés
Kóta Donát – Különdíj
Pálkövi Antal – legjobb felkészítő tanár díja
Hirschberg Henrik – legjobb korrepetítor díja
Országos Magyarnóta és Operettverseny, 2011.
Pogácsás Zsuzsanna – III. helyezés
Országos Csembaló és Blockflöteverseny, 2011.
Kiss Ivett – I. helyezés
Várhelyi Luca – I. helyezés
Székely Fanni – II. helyezés
Solymos Fanni – II. helyezés
Szapor Bettina – III. helyezés
Prehoffer Gábor – legjobb felkészítő tanár díja és a legjobb korrepetítor díja
Nemzetközi Simándy József Énekverseny
2011. Foki Dániel – I. helyezés
2013. Szegedi Benjamin – Simándy-díj
2013. Szücs Attila – Különdíj
Országos Musicalverseny, 2011.
Horváth Cintia – I. helyezés
Horváth Cintia és Magyar Szilvia (duó) – I. helyezés
Europop Nemzetközi Gyermek-, Ifjúsági- és Felnőtt Énekverseny
2011. Farkas Alexandra – 6. és 4. helyezés
2011. Pogácsás Zsuzsanna – Különdíj + Grand Prix díj
2013. Tóth Dániel – Különdíj
2012. Szegedi Benjamin – 6. és 3. helyezés
2012. Farkas Alexandra – 6. és 2. helyezés
Országos Zenekari Verseny, 2012.
Savaria Kamarazenekar – I. helyezés
Országos Szakközépiskolai Énekverseny, 2012.
Szücs Attila – I. helyezés + Különdíj
Szegedi Benjamin – III. helyezés
Czeller Krisztina – legjobb felkészítő tanár díja
Országos Kürtverseny, 2012.
Hercz Balázs – I. helyezés
Császárné Flier Edit – legjobb korrepetítor díja
Országos Jazz zenei verseny Lakatos Ablakos Dezső emlékére, 2013.
Mágedli Maja – I. helyezés + 5 Különdíj
Tiszán innen – Dunán túl Országos Népdaléneklési Verseny, 2013.
Ungvári Gréta – II. helyezés
Varga Zsófia – III. helyezés
XIV. országos Koncz János Hegedűverseny – Győr
Csukly Tamás - II. helyezés, különdíj (felkészítő tanára: Kalló Zsolt DLA)
VII. Országos Kamaraverseny - Szeged
"Della Notte" kamara (Szabady Ildikó fuvola, Rábai Benedek és Gusztos Dániel hegedű, Düh Zsófia fagott, Hotzi Mátyás cselló - különdíj (felkészítő tanári különdíj: Kallóné Bertalan Andrea)
Implom József Országos Helyesíróverseny Vas megyei selejtezője
Tóth Dániel - I. helyezés (felkészítő tanára: Fűzfáné Csuti Borbála)
I. Savaria Filmszemle - Bajnok filmek ligája
Pittmann Glória - III. helyezés (felkészítő tanárai: Nagy Róbert és Vágvölgyi András)
Feiner Janka és Garger Henrietta - különdíj (felkészítő tanáraik: Nagy Róbert és Vágvölgyi András)
XII. Starker János Országos Gordonkaverseny - Kecskemét
Hotzi Mátyás - III. helyezés
(Pálkövi Antal felkészítő tanári különdíjban, Hirschberg Henrik korrepetítori különdíjban részesült.)
XII. Országos Kodály Zoltán Szolfézs- Párosének- és Népdaléneklési Verseny - Debrecen
Csukly Tamás és Hercz Balázs - a Magyar Kodály Társaság különdíja (felkészítő tanáruk: Nagyné Fülöp Zsuzsanna)
10. Vas-Film Vas Megyei Filmfesztivál (országos függetlenfilmes vereseny) - Szombathely
Bicsák Boglárka, Feiner Janka, Garger Henrietta, Juhász Dorottya, Kárpáti Kinga, Pittmann Glória - A legjobb alkotóműhely díja (felkészítő tanáraik: Nagy Róbert, Horváth Tibor és Vágvölgyi András)
XVII. Országos Mintázásverseny - Szombathely
Buda Nóra - I. helyezés (felkészítő tanárai: Somogyi Tamás és Veres Gábor)
V. Országos Blockflöteverseny - Budapest
Kovács Bálint - 1. díj
Szovák Petra - 1. díj
Horváth Bettina - 2. díj
Pas Dominika - 2. díj
Solymos Fanni - 2. díj
Szlovenszki Dóra - 3. díj
Hofbauer Virág - különdíj
Prehoffer Gábor - felkészítő tanári különdíj és korrepetítori különdíj
VIII. Tavaszi Játékok Nemzetközi Összművészeti Fesztivál és Verseny - Veszprém
Farkas Alexandra operett kategória - aryany minősítés
Tóth Dániel könnyűzene kategória - arany minősítés (felkészítő tanáruk: Magyar Szilvia)
A "Musical-re hangolva" Egyesület és az Országos Musical & Operett Kurzus országos versenye - Várpalota
Farkas Alexandra operett junior kategória - III. helyezés + fődíj (felkészítő tanára: Magyar Szilvia)
XI. Nemzetközi Europop Énekes Fesztivál - Dömsöd
Farkas Alexandra junior musical kategória - I. helyezés
Geiger Nikolett junior musical kategória - különdíj (felkészítő tanáruk: Magyar Szilvia)
2012-2013
2012.10.05. Megemlékezés október 6-ról és szoboravató a Bólyai J. Gimnáziumban
2012.10.11. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2012.10.12. Fellépés a Vas Megyei Törvényszék nyugdíjas találkozóján
2012.10.27. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2012.10.29. Őszi tábor zeneiskolásoknak- növendékhangverseny az iskola Körtermében
2012.11.08. Fellépés a Szakképzési Vásár megnyitóján az Oladi ÁMK-ban
2012.11.08. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2012.11.12. Kodály énekes hangverseny a Művészetek házában
2012.11.15. A 9.z. bemutatkozó hangversenye
2012.11.09. Fellépés Veres Éva ötvösművész kiállítás megnyitóján
2012.11.22. Adventi jótékonysági koncert a Zonta Klub javára a Premontrei Gimnázium dísztermében
2012.11.27. Fellépés a Honderű Asztaltársaság rendezvényén
2012.11.28. Cselló tanszaki hangverseny az iskola Körtermében
2012.11.29. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2012.12.03. Rezes tanszaki hangverseny az iskola Körtermében
2012.12.05. A képzőművészeti tagozat éves kiállítás megnyitóján való közreműködés
2012.12.16. Kodály emlékhangverseny a Bartók teremben Vashegyi György vezényletével
2012.12.20. Karácsonyi hangverseny az iskola Körtermében
2012.12.21. A félévi legjobb vizsgázók koncertje
2013.01.05.-15. Hangversenykörút Erdélyben a Határtalanul c. pályázat keretében
2013.01.28. Fellépés a Honderű Asztaltársaság rendezvényén
2013.01.31. Jazz tanszaki koncert az iskola Körtermében
2013.02.07. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2013.02.19. Fuvola tanszaki hangverseny az iskola Körtermében
2013.02.21. Hoffmann Rózsa államtitkár asszony Közoktatási előadás megnyitóján való részvétel a NYME-n
2013.02.21. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2013.03.06. Vonós tanszaki hangverseny az iskola Körtermében
2013.03.07. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2013.03.19. Fellépés a Honderű Asztaltársaság rendezvényén
2013.03.21.Közreműködés az István Lajos díj átadáson a WSSZ Krúdy termében
2013.03.21. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2013.04.04. Konzis diákok gálahangversenye a Savaria Szimfonikus Zenekarral a Bartók Teremben
2013.04.14. Közreműködés a Virágkötészeti Kiállításon a Herman Ottó Szakközépiskolában
2013.04.15. A zenei tagozat vonószenekarának hangversenye Szentgotthárdon
2013.04.18. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2013.04.22. Fellépés a Magyar Művészetoktatás Napja rendezvényen a Bartók teremben
2013.04.24. Közreműködés a körmendi Rábaparti Fesztiválon
2013.05.02. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2013.05.08. Fellépés a Weöres S. versillusztrációiból szervezett kiállításon a Berzsenyi Dániel Könyvtárban
2013.05.13. A Konzi Big Band fellépése Szentgotthárdon
2013.05.16. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2013.05.21. Cselló tanszaki hangverseny a Körteremben
2013.05.22. Végzős, szakmai tagozatos diákok koncertje
2013.05.23. A 12.z. osztály búcsúhangversenye
2013.06.06. A furulya-fuvola-cselló tanszak közös hangversenye a Tibold Iván teremben
2013.06.07. Fellépés A kortárs irodalom napja c. rendezvényen, a Könyvhét alkalmából
2013.06.10. A Konzi Big Band koncertje a Magházban
2013.06.14. Válogatás-koncert a legjobb vizsgázók produkcióiból
2013.06.25. A Konzi Big Band fellépése a Lamantin Jazz Fesztiválon a Fő téren
2013.06.27. A Mágedli Maja Quartet fellépése a Lamantin Jazz Fesztiválon a Krúdy klubban
2013.08. Közreműködés a Savaria Történelmi Karneválon
2011-2012
2011.09.10. A Konzi Big Band részvétele a budapesti Big Band fesztiválon
2011.09.26. Fellépés a Honderű Asztaltársaság rendezvényén
2011.09.30. A legszebb magyar vers projekten való közreműködés
2011.10.06. Koncert az Egyházmegyei Karitasz felkérésére
2011.10.13. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2011.10.18. Fellépés a Szakképzési Vásár megnyitóján az Oladi ÁMK-ban
2011.10.27. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2011.11.10. A 9.z. bemutatkozó hangversenye
2011.11.22. A jazz tanszak bemutatkozó hangversenye a WSSZ Krúdy termében, a Lamantin klub szervezésében
2011.11.24. Adventi jótékonysági koncert a Zonta Klub javára a Premontrei Gimnázium dísztermében
2011.11.26. A Konzi Big Band arany minősítő hangversenye Budapesten
2011.11.27. Liszt Rómában c. énekkari hangverseny a Bartók teremben
2011.12.01. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2011.12.07. Cselló tanszaki hangverseny az iskola Körtermében
2011.12.08. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2011.12.09. Koncert a képzőművészeti tagozat 20 éves jubileumán a Savaria Moziban
2011.12.20. Karácsonyi hangverseny az iskola Körtermében
2012.01.05. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2012.01.12. A félévi legjobb vizsgázók hangversenye
2012.02.09. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2012.02.21. Konzis diákok gálahangversenye a Savaria Szimfonikus zenekar közreműködésével a Bartók Teremben
2012.03.01. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2012.03.05. Ének tanszaki hangverseny az iskola Körtermében
2012.03.07. Közreműködés A haza magasban c. előadáson a Művészetek Házában
2012.03.22. Jótékonysági hangverseny az Unicornis Egészségforrás Alapítvány javára a Premontrei Gimnázium dísztermében
2012.03.23. Fellépés az István Lajos díjátadón, a Weöres Sándor Színház Krúdy termében
2012.03.28. Fuvola tanszaki hangverseny az iskola Körtermében
2012.03.29. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2012.03.20. Keresztény értelmiségiek gyülekezete rendezvényén való közreműködés a Premontrei Gimnázium dísztermében
2012.03.23. Könnyűzenei énekkoncert Vépen, a Művelődési Házban
2012.04.12. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2012.04.18. Cselló tanszaki hangverseny az iskola Körtermében
2012.04.19. A 12.z. búcsúhangversenye
2012.04.25. Fellépés a Honderű Asztaltársaság rendezvényén
2012.04.28. Könnyűzenei énekkoncert, Szentgotthárd
2012.05.03. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2012.05.10. Fellépés az Osztrák-Magyar Munkaügyi Konferencia fogadásán
2012.05.11. Közreműködés a Magyar Művészetoktatás Napján a Bartók Teremben
2012.05.13. Kodály és kortársai ének-zenekari koncert a Bartók teremben
2012.05.15. Jazz tanszaki koncert az iskola Körtermében
2012.05.17. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2012.05.18. Fellépés Elisabeth Merei szobrászművész kiállítás megnyitóján az Iseumban
2012.05.22. NyME/ SEK verseny díjkiosztó megnyitóján való közreműködés
2012.05.22. Ének tanszaki hangverseny az iskola Körtermében
2012.05.24. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2012.06.07. A Könyvhét alkalmából közreműködés dr. Pusztay János prof. Keresztury Dezső versfelolvasó estjén, a Művészetek Házában
2012.06.13. Régizene koncert, Ferences templom
2012.06.14. Év végi legjobb vizsgázók hangversenye
2012.08. Közreműködés a Savaria Történelmi Karneválon
2010-2011
2010. 09. 30. Koncert a jánosházai zeneiskolában a Zene világnapja alkalmából
2010. 10. 06. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2010. 10. 07. Herzan Ferenc bíboros, szombathelyi püspök emlékezete című állandó kiállítás megnyitóján való szereplés a Herzan könyvtárban
2010. 10. 18. Összefogás koncert a vörösiszap károsult Cseke család javára a Bartók teremben
2010. 10. 20. A 9. évfolyam bemutatkozó hangversenye az iskola Körtermében
2010. 10. 25. Fellépés a Berzsenyi Könyvtár Szóról szóra c. rendezvényén
2010. 10. 26. Furulya tanszaki hangverseny az iskola Körtermében
2010. 10. 27. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2010. 10. 17. Fellépés a Szakképzési Vásár megnyitóján az Oladi ÁMK-ban
2010. 10. 17. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2010. 10. 21. Közreműködés a TIT szervezte Matók versfelolvasáson a Premontrei rendi Gimnáziumban
2010. 11. 10. Borszentelés Vaskeresztesen – rezes tanszak fellépése
2010. 11. 18. Hegedű tanszaki hangverseny az iskola Körtermében
2010. 11. 22. Fellépés a Berzsenyi Könyvtárban Szóról szóra c. rendezvényén
2010. 11. 23. Cselló tanszaki hangverseny az iskola Körtermében
2010. 11. 24. Hegedű tanszaki hangverseny az iskola Körtermében
2010. 11. 25. Adventi hangverseny a Zonta Klub javára a Premontrei Gimnázium dísztermében
2010. 11. 28. Konzi Big Band fellépése a budapesti Big Band Fesztiválon
2010. 11. 30. Herman Ottó Kertészeti Szakközépiskolának adott koncert
2010. 12. 02. Közreműködés a Vas Megyei TIT 20 éves jubileumi rendezvényén a Claudius Szállóban
2010. 12. 16. Adventi ének-zenekari hangverseny a Ferences templomban
2010. 12. 17. Csonka Ernő festőművész-Ecsetek keretek c. filmbemutatóján és beszélgetésén való fellépés az Agora Savaria Filmszínházban
2010. 12. 17. karácsonyi hangverseny az iskola Körtermében
2011. 01. 05. kamarahangverseny az iskola Körtermében
2011. 01. 13. Fellépés a Martineum Akadémia szervezte Doni katasztrófa megemlékezés kapcsán
2011. 01. 13. Félévi legjobb vizsgázók növendékhangversenye az iskola Körtermében
2011. 01. 26. Közreműködés a Magyar Grafika a Pittmann Gyűjteményben c. kiállítás megnyitón, a Savaria Múzeumban
2011. 02. 02. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2011. 02. 04. A Savaria Szimfonikus Zenekar és a Művészeti Szakközépiskola diákszólistáinak közös gálahangversenye
2011. 02. 16. Cselló tanszaki hangverseny az iskola Körtermében
2011. 02. 23. Cselló tanszaki hangverseny az iskola Körtermében
2011. 02. 23. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2011. 03. 09. Cselló tanszaki hangverseny az iskola Körtermében
2011. 03. 23. Fellépés az István Lajos díjátadón, a Weöres Sándor Színház Krúdy termében
2011. 03. 23. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2011. 03.0 8. Közreműködés a Rendőrség nőnapi rendezvényein
2011. 03. 10. A Regionális Szociális Forrásközpont Nonprofit Kft. 15 éves jubileumi rendezvényén való fellépésa Martineum Felnőttképző Akadémia dísztermében
2011. 03.18. Közreműködés a Vass Béla kiállítás megnyitón az MMIK Medium Galériájában
2011. 03.23. Hangverseny a Horváth Boldizsár Szakközépiskola tanulóinak
2011. 04. 05. A 12. osztály búcsúhangversenye az iskola Körtermében
2011. 04. 13. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2011. 04. 16. A Művészeti Szakközépiskola növendékeinek hangversenye a Herman Ottó Kertészeti Szakközépiskola Virágkötészeti Kiállításán
2011. 04. 19. Ének tanszaki hangverseny az iskola Körtermében
2011. 04. 28. A Művészeti Szakközépiskola növendékeinek műsora a Honderű Asztaltársaság rendezvényén, az Art Cafe-ban
2011. 05. 06. Énekszakos növendékek műsora a vépi Művelődési Házban
2011. 05. 10. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2011. 05. 11. Közreműködés a Magyar Művészetoktatás Napján Celldömölkön
2011. 05. 18. Növendékhangverseny az iskola Körtermében
2011. 05. 25. Hegedű tanszaki hangverseny az iskola Körtermében
2011. 05. 25. Cselló tanszaki hangverseny az iskola Körtermében
2011. 05. 28. A Zonta Klub 20 éves jubileumi rendezvénye a Hotel Claudiusban
2011. 05. 30. Fellépés a Szóról szóra c. rendezvényen, a WSSZ Krúdy termében
2011. 06. 02. Év végi legjobb vizsgázók hangversenye
2011. 06. 09. Ének-zenekari hangverseny a Ferences templomban
2011. 06. 10. Díjnyertes diákok műsora a Bartók Teremben a Művészeti Szakközépiskoláért Alapítvány javára
2011. 08. Közreműködés a Savaria Történelmi Karneválon