Hírek

AktuálisFelvételiVirtuális nyílt nap iskolánkban

2020.12.04.szerző: admin

A koronavírus járvány miatt elmaradt iskolánk hagyományos nyílt napja. Igyekszünk egy kisfilmmel pótolni.

Meghívjuk egy virtuális iskolabejárásra azokat, akik most vagy a következő tanévekben érdeklődnek a művészeti szakképzéseink (a zenei pálya, a képző- és iparművészeti szakmák és a mozgókép- és animáció-készítés) iránt. Nekik, diákoknak és szülőknek, valamint bárki érdeklődőnek készítettük ezt a kisfilmet a korábbi évek iskolabemutató etűdjeiből és a friss információkból. Filmünk végén megtalálhatóak a legfontosabb elérhetőségeink a bővebb tájékoztatást keresőknek.
Az operatőri felvételeket készítette és az anyagot szerkesztette-vágta: Peszleg Barnabás.

© Szombathelyi Művészeti Szakgimnázium és Technikum – Minden jog fenntartva
A honlapon található szövegek, képek, videók és hang állományok felhasználásához az iskola előzetes engedélye szükséges.