Tanáraink a 2016/17-es tanévben

 

Benkő József - zongoratanár

Börcsök Anna - ötvös, fémműves szakmai tanár

Czeller Krisztina - klasszikus ének, kamaraének, beszédgyakorlat, hangegészségtan tanár

Császár János - hegedű, kamarazene, zenekar tanár

Császárné Flier Edit - korrepetíció, kötelező zongora tanár

Fabricius Csaba - szakképzési igazgatóhelyettes, bútorműves szakelmélet-gyakorlat tanár

Farkas Imre - festő, grafika tanár

Feriencsik László - fagott, kamarazene tanár, szakvizsgázott pedagógus, mentortanár

Földesi Jánosné - népi hegedű tanár

Fűzfáné Csuti Borbála - magyar nyelv és irodalom, történelem, társadalmi és állampolgári ismeretek, drámajáték tanár, osztályfőnök

Gargerné Vigh Rita - német nyelv, történelem, társadalmi és állampolgári ismeretek tanár, osztályfőnök

Gáspár-Börzsönyi Ágnes - matematika, fizika tanár, osztályfőnök

Gombás Katalin - rajz, festés tanár

Hirschberg Henrik - zongora főtárgy, zongora melléktárgy, kötelező zongora tanár, korrepetítor

Horváth László - klasszikus gitár tanár

Horváth Tibor - multimédiás gyakorlatok, ábrázolási technika, betűrajz tanár

Horváth Rolland - informatika tanár, rendszergazda

Juhász Tibor - harsona, kamarazene tanár

Kallóné Bertalan Andrea - fuvola, kamarazene tanár

Kalló Zsolt DLA - hegedű, kamaratanár, zenekar vezető

Károlyi Anna - rajz, festés tanár

Kerti Áron - klarinét, klasszikus szaxofon tanár

Kérgesné Gerhát Krisztina - általános igazgatóhelyettes, történelem, társadalmi és állampolgári ismeretek tanár

Kissné Keserű Andrea - testnevelés, fizika tanár; osztályfőnök

Kollarits Katalin - német nyelv tanár

Körmendy Katalin - angol nyelv tanár

Lakatos Mihály - oboa tanár

Lipi Tamás - nagybőgő tanár

Lóránthné Karácsony Sára - bútorműves szakelmélet, gyakorlat tanár

Magyar Szilvia - magánének, hangképzés tanár

Mérei Tamás - gordonka tanár

Mészáros Renáta - zongora korrepetítor, kötelező zongora tanár

Molnár Dániel - mélyhegedű, kamarazene, ének-zene tanár; munkaközösség-vezető

Molnár Mercédesz - szobrász szakelmélet-gyakorlat, rajz-festés-mintázás tanár

Nagy Róbert DLA - médiaismeret, multimédiás gyakorlatok tanár

Nagyné Fülöp Zsuzsanna - szolfézs, zeneelmélet, zeneirodalom, népzene tanár; osztályfőnök, munkaközösség-vezető

Németh Gabriella - magyar nyelv és irodalom, beszéd és színpadi gyakorlat tanár; könyvtáros

Paulik Ákos - szolfézs, zeneelmélet, zeneirodalom, népzene, karvezetés tanár, kórusvezető, osztályfőnök

Pálkövi Ágnes - gordonka tanár

Prehoffer Gábor - furulya, kamarazene tanár, csembaló korrepetítor

Rabiné Pék Marianna - kötelező zongora tanár, korrepetítor

Rápli Róbert -  igazgató, szakvizsgázott pedagógus, közoktatási vezető, köznevelési mestervezető, tanfelügyeleti és pedagógusminősítési szakértő, mesterpedagógus; történelem, társadalmi és állampolgári ismeretek, etika, ének-zene tanár

Regály György - jazz-zongora tanár

Sellyei Tamás Ottó - grafika, tervezőgrafika tanár

Somogyi Tamás - rajz, mintázás, szobrászat tanár, szakvizsgázott tanár, mentortanár, tanfelügyeleti és pedagógusminősítési szakértő, mesterpedagógus

Szabó Mónika - zeneelmélet, szolfézs, zeneirodalom, népzene tanár; munkaközösség-vezető

Szarvas Magdolna - klasszikus ütőhangszerek, kamarazene tanár

Szántó István - rajz-festés-mintázás tanár, szakvizsgázott pedagógus, tankerület-igazgatási vezető

Székely Gáborné - matematika tanár

Szőlősi-Gerebecz Orsolya - angol nyelv tanár

Sztefanuné Mengesz Ágnes - textilműves, kézműves tanár

Tibold Iván - könyvtáros, stúdiós

Torjay Valter - művészettörténet, néprajz, bútortörténet tanár

Tóth Gyula - földrajz, biológia tanár, szakvizsgázott pedagógus, közoktatási vezető

Tóthné Dér Enikő - fuvolatanár

Tóth Judit - szobrász szakelmélet-gyakorlat, mintázás tanár

Tóthné Vanger Lívia - magyar nyelv és irodalom tanár, szakvizsgázott pedagógus, mentortanár, mesterpedagógus, osztályfőnök, munkaközösség-vezető

Ujhelyi Péter - trombita, kamarazene tanár

Vágvölgyi András - mozgóképkultúra és médiaismeret, alkalmazott fotográfia elmélet tanár, szakvizsgázott pedagógus, közoktatási vezető, osztályfőnök, munkaközösség-vezető

Varga Bernadett - textil, rajztanár

Varga Zsuzsanna - kémiatanár

Veres Éva - ötvös-fémműves tanár

Veres Gábor - szobrász szakmai elmélet és gyakorlat, mintázás tanár, szakvizsgázott pedagógus, mentortanár; szaktanácsadó, mesterpedagógus

Vörös Máté - rajz, festés, grafika elmélet és gyakorlat tanár; munkaközösség-vezető

Zsdrál Judit - olasz nyelv tanár

 

Tanáraink rövid szakmai bemutatkozása

Pedagógusaink szakmai bemutatkozása_2016.

Kedves Diákok, Szülők, Tisztelt Partnereink! Az iskola a nyári szünetben az alábbi napokon lesz nyitva: június 29-ig munkanapokon 7.30–tól 18.00 óráig; június 30-án 13.30-ig; július 3–6-ig 16.00 óráig; július 7-én 12.00 óráig; augusztus 22-től 24-ig naponta 18.00 óráig; augusztus 25-én 13.30-ig. A folytatáshoz lapozzon!

Szombathely minden évben elismerésben részesíti az országos tanulmányi versenyeken 1-3. helyezést elért 1-15. évfolyamon, nappali rendszerű képzésben részt vevő diákokat és felkészítő tanáraikat. Iskolánkból többen is elismerésben részesültek.

Az idei iskolai diáknap némileg militarista irányt vett, miután a Honvédség közreműködésével lehetőség nyílt arra, hogy a diákok lövészeten, akadályversenyen, repülőgép szimuláción, vagy éppen szellemi vetélkedőn vegyenek részt.