Tanáraink a 2019/20-as tanévben

Bak Orsolya - zongora korrepetíció

Baldauf Veronika - oboa

Benkő József - zongora

Bíró Balázs - testnevelés

Börcsök Anna - ötvös, fémműves szakma

Czeller Krisztina - klasszikus ének, kamaraének, beszédgyakorlat, hangegészségtan 

Császárné Flier Edit - korrepetíció, kötelező zongora

Farkas Imre - festészet, grafika

Farkas Lucián - rajz, festés, mintázás

Feriencsik László - fagott, kamarazene; szakvizsgázott pedagógus, mentortanár

Fűzfáné Csuti Borbála - magyar nyelv és irodalom, történelem, társadalmi és állampolgári ismeretek, osztályfőnök

Gargerné Vigh Rita - német nyelv, történelem, társadalmi és állampolgári ismeretek, osztályfőnök

Gáspár-Börzsönyi Ágnes - matematika, fizika, osztályfőnök

Gombás Katalin - rajz, festés 

Hirschberg Henrik - tanszakvezető, zongora, kötelező zongora, korrepetíció

Horváth Attila - grafika, anyagismeret

Horváth Tibor - multimédiás gyakorlatok, ábrázolási technika, betűrajz 

Horváth Rolland - informatika, rendszergazda

Hoós Domonkos - angol nyelv

Juhász Tibor - harsona, kamarazene

Kallóné Bertalan Andrea - fuvola, kamarazene 

Kalló Zsolt DLA - tanszakvezető, hegedű, kamarazene, zenekarvezető

Kerti Áron - tanszakvezető, klarinét 

Kérgesné Gerhát Krisztina - általános igazgatóhelyettes; történelem, társadalmi és állampolgári ismeretek

Kiss Márton - zongora, korrepetítor

Kissné Keserű Andrea - testnevelés, osztályfőnök

Kollarits Katalin - német nyelv

Körmendy Katalin - angol nyelv 

Ladvenicza Éva - zenetörténet

Lakner-Bognár András - orgona

Karácsony Sára - projekt tervezés, gyakorlat, rajz-festés, DÖK-felelős 

Magyar Szilvia - magánének, hangképzés

Magyarósi Richárd - gyakorlati oktatásvezető, ábrázoló geometria, ötvös tervezés és modellezés 2D, 3D, pénzügyi és vállalkozási ismeretek

Mészáros Renáta - kötelező zongora

Mészárosné Lengyel Szabina - zongora korrepetíció

Molnár Dániel - zeneművészeti igazgatóhelyettes, mélyhegedű, kamarazene

Molnár Mercédesz - szobrász szakelmélet-gyakorlat, rajz-festés-mintázás

Nagy Róbert DLA - médiaismeret, multimédiás gyakorlatok

Nagyné Fülöp Zsuzsanna - szolfézs, zeneelmélet, zeneirodalom, népzene

Németh Gabriella - magyar nyelv és irodalom, beszéd és színpadi gyakorlat, könyvtáros, osztályfőnök

Paulik Ákos - tehetséggondozási munkaközösségvezető, tanszakvezető, szolfézs, zeneelmélet, zeneirodalom, népzene, karvezetés, kórusvezető

Pálfi Gyöngyvér - rajz-festés-mintázás

Pálkövi Ágnes - gordonka

Prehoffer Gábor - furulya, kamarazene, csembaló korrepetítor

Rabiné Pék Marianna - kötelező zongora, korrepetítor

Radványi Dóra - hegedű

Rápli Róbert - igazgató; történelem, társadalmi és állampolgári ismeretek, etika; szakvizsgázott pedagógus és közoktatási vezető, köznevelési mestervezető, tanfelügyeleti és pedagógusminősítési szakértő, mesterpedagógus

Sellyei Tamás Ottó - grafika, tervezőgrafika

Sereg Szabolcs - fuvola

Seregély Krisztina - magánének

Somogyi Tamás - rajz, mintázás, szobrászat; szakvizsgázott pedagógus, mentortanár, tanfelügyeleti és pedagógusminősítési szakértő, mesterpedagógus; szakszervezeti megbízott

Szabó Mónika - zeneelmélet, szolfézs, zeneirodalom, népzene

Szarvas Magdolna - klasszikus ütőhangszerek, kamarazene

Szántó István - rajz-festés-mintázás, szakvizsgázott pedagógus, tankerület-igazgatási vezető, osztályfőnök

Sziebert-Tóth Judit - szobrász szakelmélet-gyakorlat, mintázás, osztályfőnök

Sztefanuné Mengesz Ágnes - textilszakelmélet, gyakorlat

Tamás Katalin - zenetörténet

Tibold Iván - könyvtáros, stúdiós

Torjay Valter - művészettörténet, néprajz

Tóth Gyula - földrajz, biológia, komplex természettudomány; szakvizsgázott pedagógus, közoktatási vezető

Tóth Tiborné - utazó gyógypedagógus

Tóthné Vanger Lívia - magyar nyelv és irodalom, osztályfőnök, munkaközösség-vezető; szakvizsgázott pedagógus, mentortanár, mesterpedagógus

Ujhelyi Péter - trombita, kamarazene

Vágvölgyi András - mozgóképkultúra és médiaismeret, alkalmazott fotográfia elmélet osztályfőnök, munkaközösség-vezető; szakvizsgázott pedagógus, közoktatási vezető, mesterpedagógus

Varga Bernadett - textil, rajz

Varga Zsuzsanna - kémia

Várhelyi Luca - blockflöte

Veres Éva - ötvös-fémműves; a Közalkalmazotti Tanács elnöke

Veres Gábor - szobrász szakmai elmélet és gyakorlat, mintázás; szakvizsgázott pedagógus, mentortanár; szaktanácsadó, mesterpedagógus

Veress Magdolna Ildikó - matematika, osztályfőnök, DÖK-felelős 

Vörös Máté - rajz, festés, grafika elmélet és gyakorlat

Szeretettel hívjuk az érdeklődőket a Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola és a Szombathelyi Művészeti Szakgimnázium közös hangversenyére, melyen a két intézmény országos versenyekre készülő hegedűs növendékei szerepelnek. Időpont: 2019. november 18 (hétfő) 16.00 óra, helyszín: Bartók Terem. Részletek itt:

Szeretettel várunk minden érdeklődő gyermeket és szüleit a képző- és iparművészeti tagozat, valamint a mozgókép- és animációkészítő szak nyílt napjára 2019. november 19-én 9.00-től 13.00 óráig. Az érdeklődők rövid tájékoztató után betekinthetnek a műtermekben folyó szakmai munkába.

Várjuk szeretettel iskolánkba a jelenlegi nyolcadik osztályos tanulókat. A csatolt Felvételi tájékoztatóból megtudhatják, hogy milyen szakokra és hogyan lehet jelentkezni. Információkat nyerhetnek a felvételi eljárásról, a felvételi időpontokról, követelményekről és a nyílt napokról is. Lapozz!