Bíró Anita-díjas egykori növendékünk mutatkozik be

Lovenyák Nikolett kiállítása

Niki, aki 2017-ben szerzett textilműves OKJ végzettségett iskolánkban, nagy örömünkre bemutatja a jelenlegi diákjainknak, hogy mivel érdemelte ki a képző- és iparművészeti tagozat egykori kiváló tanulójának emlékére alapított elismerését.

Nyugat.hu tudósítás és galéria

A fotókon: Lovenyák Nikolett és Fabricius Csaba szakkképzési igazgatóhelyettes a 2017-es díjátaadón és 2019-es kiállításmegnyitón. 

(Fotó: Vágvölgyi Bálint; Nyugat.hu)

Kedves Diákok, Szülők! Iskolánkban 2019. április 24-én (szerdán) tanítás nélküli munkanap lesz, vagyis a tavaszi szünet utáni első tanítási nap: április 25. (csütörtök). A Lengyelországba készülő énekkarosok számára Paulik tanár úr útmutatása, próbarendje a mérvadó.

A Vas megyei Szépíró Versenyen, Kőszegen 2019. április 15-én iskolánk 11. évfolyamos diákjai szép sikereket értek el; Horváth Aliz 1,. Zoller Nóra 2., Derkics Vivien 3., Kelemen Dóra 5., Gárdonyi Ágnes 6. helyezett lett. Gratulálunk a versenyzőknek és felkészítő tanáruknak, Fűzfáné Csuti Borbálának.

A Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium adott otthont a 2019, évi XXII. Országos Mintázásversenynek, amelyen diákjaink remekeltek; Szalay Berta első lett korcsoportjában és egy Különdíjat is kapott. Deme Kevin az 5. legmagasabb pontszámot érte el. Részletek: