Derkovits Ösztöndíjat kapott Horváth Tibor tanár úr

Művészeti elismerés

Cikk: Pályakezdők tárlata

Február 18-án (hétfőn) 17.00 órakor nyílik meg Söptei Eszter Puha struktúrák című kiállítása iskolánk Társalgó galériájában. A tárlatot - amely március 14-ig lesz megtekinthető - László Edina iparművész, egyetemi tanársegéd nyitja meg.

Február 14-én nyílt meg iskolánk képző- és iparművészeti tagozatának reprezentatív kiállítása a Szombathelyi Képtárban. A tárlat egy hónapon át lesz látható. A kiállításmegnyitóról a Vaskarika.hu közölt fotóriportot, a megyei napilap és a Vaol.hu pedig tudósítást. A cikkek a nyílra kattintva megtekinthetők.

Kedves Versenyzők és Kísérőik! Közzé tesszük a X. Országos Czidra László Furulyaverseny szombathelyi területi válogatójának programját. A 2019. február 16-án iskolánkban rendezendő verseny menetrendje itt olvasható: